"Więzień miłości" odcinek 476. Azize odwiedza Jülide i rezygnuje z pracy. W firmie Oguza pojawia się Tarik [STRESZCZENIE ODCINKA]

Jülide wybudziła się ze śpiączki, dzięki czemu poświadczyła niewinność Azize. W 476. odcinku "Więźnia miłości" dziewczyna odwiedzi Jülide i powie Oguzowi, że rezygnuje z pracy. Sprawdź, co się wydarzy w 476. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 476. w poniedziałek, 25.01.2021 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Dzięki Jülide (Tuğçe Ersoy), która odzyskała przytomność, Azize (Deniz Özlem Durmaz) została uniewinniona. Kiedy Oguz (Cenk Torun) znalazł ją i chciał porozmawiać, między nimi doszło do scysji. Azize spoliczkowała Oguza.

Azize przyznaje się do winy! Jülide zaświadczy o jej niewinności?Zobacz więcej

W 476. odcinku serialu "Więzień miłości" Ajsel ma wyrzuty sumienia, że nie upilnowała Alego (Çağan Alp Önder). Obiecuje Azize, że już nigdy nie starci z oczu jej synka, gdy ona będzie w pracy. Ona natomiast stwierdza, że nie ma już pracy. Dzwoni jednak do niej Jülide i prosi o spotkanie. Kiedy następnego dnia Azize przychodzi do rezydencji, wpada na Oguza.

Jülide przeprasza Azize, że przez nią przechodziła ciężkie chwile w areszcie. Wychodząc Azize oznajmia Oguzowi, że rezygnuje z pracy, ale powie o tym Jülide, gdy ta poczuje się lepiej. W firmie zjawia się nowy zastępca dyrektora naczelnego, niejaki Tarik (Mert Öcal), który wcześniej uratował Selin przed atakiem jej agresywnego chłopaka.

Deniz Özlem Durmaz zagrała Azize w 3. sezonie "Adını Sen Koy". To turecka Angelina Jolie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kaja (gość)

  Bardzo podoba mi się ten film ogl od początku

  25.01.2021 22:03
 • Janka (gość)

  Serial był do tej pory drętwy. Zechra i Onet urodziwi ludzie ale grali jak sztuczne lalki. Ta część mi się podoba ma jakąś akcję nie nudzę się oglądając. Azize jest piękna aktorką, wyrazistą, a chłopczyk grający jej syna jest niesamowity. Świetnie gra swoją rolę.

  24.01.2021 16:14
 • Gaja (gość)

  Serial z kategorii: " I ty możesz zostać reżyserem, i z ciebie zrobimy gwiazdę serialu ".

  24.01.2021 11:29
 • Mvj (gość)

  Beznadziejny jest teraz ten film.Inni aktorzy zupełnie ja całkiem inny serial🤦‍♂️🤭😊

  23.01.2021 21:05
 • Bolek (gość)

  Oguz jest paskuda zacmione ma oczy sqiją wyszoscią że bogaty

  23.01.2021 15:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×