"Więzień miłości" odcinek 477. Oguz chce, aby Azize zamieszkała w rezydencji! U Sukran pojawia się Zeliha [STRESZCZENIE ODCINKA]

Azize poinformowała Oguza, że odejdzie z pracy jak tylko Jülide poczuje się lepiej. W 477. odcinku "Więźnia miłości" Oguz proponuje jej, aby zamieszkała w rezydencji! Sprawdź, co się wydarzy w 477. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 477. we wtorek, 26.01.2021 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Oguz (Cenk Torun) nie przeprosił Azize (Deniz Özlem Durmaz) za to, że nie uwierzył w jej dobre intencje. Dziewczyna chce odejść z pracy, jak tylko Jülide (Tuğçe Ersoy) poczuje się lepiej. W firmie pojawił się Tarik (Mert Öcal).

Azize odwiedza Jülide i rezygnuje z pracy. W firmie Oguza pojawia się Tarik Zobacz więcej

W 477. odcinku serialu "Więzień miłości" Oguz proponuje Azize, by zamieszkała w rezydencji. Jülide przychyla się do takiego rozwiązania. Azize ma pretensje do Oguza, że wiedząc o tym, iż chce odejść z pracy, zaproponował jej coś takiego. Yildiz (Dünya Gündoğdu) przychodzi do Jülide i sugeruje, że to ona może przenieść się do rezydencji i zaopiekować nią. Wtedy dowiaduje się, że Azize wróciła.

W firmie Tarik pomaga przy naprawieniu systemu komputerowego. Sukran (Gül Arcan) i Canan (Günce Mütlu) wracają z zakupów i zauważają, że ktoś jest w domu. Boją się, że to złodzieje. Okazuje się jednak, że do Sukran przyjechała Zeliha (Sabire Feyza Kaya). Ali (Çağan Alp Önder) wpuszcza do domu małą Hayat, która go śledziła.

Deniz Özlem Durmaz zagrała Azize w 3. sezonie "Adını Sen Koy". To turecka Angelina Jolie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kika (gość)

    Lepsze te amerykańskie mordobicia?

    11.03.2021 18:26
  • Azize (gość)

    Podtrzymuję.Film świetny- lepszy od poprzednich częsci.Akcja bardziej dynamiczna.Oczywiscie że Ali to Emir.Ma przecież znamię na szyi charakterystyczne dla dziecka Omera i Zehry.Niestety...nie obejrzymy jednak rozwikłania tej zagadki bo tureccy filmowcy nagle zaprzestali produkcji.Chyba zamierzeniem scenarzystów było że ta mała Hajat, która opowiadala Alemu że pamieta swoj dom z basenem i spacery do parku że to również dziecko tej pary, ale przecież rodzina jej nie szuka wiec to chyba nic nie znaczacy epizod,ktory w pewnym momencie zostal nagle zakończony.No i kolejna niejasność zwiazana z Ajsze.Nie wiem czy już to wypowiedziala córka Ajsze i Nichata że już wolalaby zginac w wypadku jak oni... Może Ajsze podrożowała z Omerem i Zehrą?Ale dlaczego nie obchodziliby jej rocznicy śmierci jak wobec pamieci Zehry i Omera.Zapowiadał sie fajny serial no ale ostatecznie go nie dokonczyli.W Turcji zmieniono godzine emisji na 15 i serial samoistnie zakończył swoj żywot a do tego te jeczące za Erkanem i Hazal komentarze dokonczyły wszystkiego.

    29.01.2021 19:06
  • Logik (gość)

    Oj Wando, przeczytaj jeszcze raz ostatnie zdanie swojego wpisu! Idealnie w punkt!!! Chociaż chyba omyłkowo....

    28.01.2021 04:35
  • Wanda (gość)

    Wkurza mnie taki głupi wpis:,, po co takie bezwartościowe seriale...,,, a po to, abyś pytał! Powiem krótko :nikt Ci nie każe OGLĄDAĆ! Włącz se TVP, tam masz SAME MĄDROŚCI, TAKIE DLA PROSTACZKOW TEŻ!

    26.01.2021 19:35
  • ja (gość)

    Po co takie bezwartościowe seriale kupuje TVP????????????????

    26.01.2021 16:47
  • Maria (gość)

    Teraz ta fabuła mi się podoba.Przedtem to już do przesady pokazywali ich miłość.

    26.01.2021 12:06
  • Fanka (gość)

    (Gość) nie mówią o Aishe bo było w jednym odcinku jak wspomniano że Julide straciła dzieci oraz synową Zehre, a mały Ali to zaginiony syn Omera i Zehry 😉

    26.01.2021 10:00
  • Aga (gość)

    Mi się bardzo podoba teraz film przynajmniej coś się dzieje bo wcześniej ciągle było to samo.Akorzy super są teraz

    26.01.2021 09:17
  • 🤔 (gość)

    Nie ma nigdzie wątku o Ajsze co się z nią stało dlaczego babcia wychowuje Asje?

    26.01.2021 06:46
  • 🤔 (gość)

    Nie ma nigdzie wątku o Ajsze co się z nią stało dlaczego babcia wychowuje Asje?

    26.01.2021 06:45
  • Ola (gość)

    Czy Ali nie jest tak naprawdę Emirem ?

    26.01.2021 00:38
  • Babcia (gość)

    Podobają się nowe odcinki ..

    25.01.2021 20:31
  • Babcianie (gość)

    Podobają się nowe odcinki ..

    25.01.2021 20:30
  • Maris (gość)

    Co za głupi serial!Nagle mi z gruszki zmieniają głównych bohaterów nie wiadomo co się dzieje z Impetem i jego Zebra a tu nowy wątek i nowi aktorzy!!!!!

    25.01.2021 20:09
  • Azize (gość)

    A mnie się podoba.Super serial.Piękna aktorka...podobna do Angeliny J. i atrakcyjny aktor mimo wieku.Pięknie grają swoje role.Schemat tureckich seriali zachowany.Z przyjemnością ogladam.

    25.01.2021 18:49
  • Ela (gość)

    Mnie tam wszystko jedno wiadomo jak się skończy. Zakochaja się w sobie.chlopiec okaże się synem Zehryi Omera itdpo prosty ble ble ble.A potem będą żyli długo i szczęśliwie.

    25.01.2021 18:43
  • Ela (gość)

    Mnie tam wszystko jedno wiadomo jak się skończy. Zakochaja się w sobie.chlopiec okaże się synem Zehryi Omera itdpo prosty ble ble ble.A potem będą żyli długo i szczęśliwie.

    25.01.2021 18:42
  • Viola (gość)

    Głupie to takie, że już nie są się oglądać, scenariusz identyczny jak u Zehry, tylko inni ludzie, dno, dno