"Więzień miłości" odcinek 479. Yildiz oczernia Azize! Zeliha przygotowuje się do ślubu [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yildiz nie może znieść tego, że Azize wróciła do pracy w rezydencji. W 479. odcinku "Więźnia miłości" wprost powie dziewczynie, co o niej sądzi. Sprawdź, co się wydarzy w 479. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 479. w czwartek, 28.01.2021 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Matka Zelihy (Sabire Feyza Kaya) nie chce, aby jej córka wychodziła za mąż. Yildiz (Dünya Gündoğdu) dowiedziała się od Jülide (Tuğçe Ersoy), że Azize (Deniz Özlem Durmaz) wróciła. Ona z kolei postanowiła, że nie odejdzie z pracy.

Matka Zelihy chce zniechęcić ją do ślubu. Azize postanawia nie odchodzić z pracyZobacz więcej

W 479. odcinku serialu "Więzień miłości" Yildiz zdobyła informacje, które mają pogrążyć Azize. Mówi dziewczynie, że ma odejść z rezydencji, jeśli nie chce, aby jej przeszłość wyszła na jaw. Zeliha i Samet (Emre Çaltılı organizują ślub, a matka Zelihy ma chrapkę na pieniądze przeznaczone na weselisko.

Tarik (Mert Öcal) dogaduje się z przyszłym wspólnikiem firmy. Yildiz chce porozmawiać z Oguzem (Cenk Torun) o Azize. On jednak nie ma na to czasu. Ali (Çağan Alp Önder) opiekuje się chorą Hayat.

Deniz Özlem Durmaz zagrała Azize w 3. sezonie "Adını Sen Koy". To turecka Angelina Jolie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bmb (gość)

    Ten film to oszustwo, bo notorycznie zapychają czas powtórkami scen po kilka razy jednej w ciągu 5 minut. W ogóle te tureckie opery to niedoróbki, dzieci grają w bardzo nieodpowiednich rolach, zakłamanie i brutalność.

    29.01.2021 18:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×