"Więzień miłości" odcinek 48. Ömer chce wysłać Alev na Cypr! Koray ma wypadek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Alev węszy w przeszłości Zehry. W 48. odcinku "Więźnia miłości" Ömer zaczyna myśleć co zrobić, aby jej przeszkodzić i nie dopuścić do odkrycia przez nią prawdy o jego małżeństwie z Zehrą. Sprawdź, co wydarzy się w 48. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 48. w poniedziałek, 29.04.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran) udała się do domu dziecka, w którym miała wychowywać się Zehra (Hazal Subasi). Chce wiedzieć, jaka jest przeszłość żony Ömera (Erkan Meriç). Tymczasem, Sevim (Nur Saçbüker) i Yener (Musab Ekici) wciąż knują, w jaki sposób przekonać do niego Zehrę.

Alev przekupuje kobietę, która opiekowała się Zehrą! Czego się dowie? Zobacz więcej

W 48. odcinku serialu "Więzień miłości" Alev dowiedziała się od kobiety, która kiedyś pracowała do domu dziecka, że Zehra została adoptowana. Sevim oskarża Koraya o kradzież gotówki. Ömer prosi Demira (Umut Aksoy), by wysłał Alev na Cypr, by w tym czasie załatwić kwestię domu dziecka Zehry. Ona nie chce wyjechać.

Koray nie może przestać myśleć o Yasemin (Sultan Elif Taş). Najpierw nie zauważa wyjeżdżającego samochodu, a później wjeżdża na przeszkody na drodze i dochodzi do wypadku.

Ezgi Baran - serialowa Alev już tak nie wygląda! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×