"Więzień miłości" odcinek 482. Azize znowu odchodzi z pracy. Zeliha dowiaduje się, kto ukradł pieniądze na wesele! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Oguz przeprosił Azize i wyglądało na to, że dziewczyna wróci do pracy, jednak w 482. odcinku "Więźnia miłości" Azize znowu odejdzie z rezydencji Kervancıoğlu. Sprawdź, co się wydarzy w 482. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 482. we wtorek, 2.02.2021 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Oguz (Cenk Torun) dowiedział się, że Czezmi dobierał się do Azize (Deniz Özlem Durmaz), dlatego dziewczyna go zaatakowała. Przeprosił ją za swoje wcześniejsze zachowanie i poprosił, żeby wróciła do pracy.

Oguz wdaje się w bójkę i prosi Azize, żeby wróciła do rezydencji. Co ona na to?Zobacz więcej

W 482. odcinku serialu "Więzień miłości" Oguz opowiada Jülide (Tuğçe Ersoy), co tak naprawdę wydarzyło się miedzy Azize a Czezmim. Podkreśla, że Azize tylko się broniła. Przez intrygę Yildiz (Dünya Gündoğdu), Azize źle odbiera intencje Oguza i porzuca pracę w rezydencji. Dzięki Tarikowi (Mert Öcal), Koray (Halit Erman Ersoy) poznaje tajemnicę Selin.

Zeliha (Sabire Feyza Kaya) odkrywa, że to jej matka ukradła pieniądze na wesele. Kobieta tłumaczy, że musiała spłacić swoje długi. Sukran (Gül Arcan) staje po stronie Zelihy i krytykuje Elmas za jej czyn. Załamana Zeliha przewraca się na środku drogi, a widzi to nadjeżdżający samochodem Tarik. Mężczyzna ma problem z odpięciem pasów, przez co nie udaje mu się pomóc dziewczynie.

Mert Öcal, czylii Tarik z "Adını Sen Koy" to jeden z najprzysztojniejszych mężczyzn świata! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×