"Więzień miłości" odcinek 483. Azize dostaje nową pracę dzięki Oguzowi! Oguz postanawia zerwać z Yildiz! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Azize znów odeszła z pracy w rezydencji, jednak dzięki Oguzowi w 483. odcinku "Więźnia miłości" dostanie nową pracę! Sprawdź, co się wydarzy w 483. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 483. w środę, 3.02.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Przez intrygę Yildiz (Dünya Gündoğdu), Azize (Deniz Özlem Durmaz) porzuciła pracę w rezydencji. Tymczasem Zeliha (Sabire Feyza Kaya) odkryła, że to jej matka ukradła pieniądze na wesele...

Azize znowu odchodzi z pracy. Zeliha dowiaduje się, kto ukradł pieniądze na wesele! Zobacz więcej

W 482. odcinku serialu "Więzień miłości" Oguz (Cenk Torun) w tajemnicy załatwia Azize pracę w sklepie z odzieżą. Później mężczyzna słyszy wypowiedź Yildiz (Dünya Gündoğdu) o Emirze. Kobieta mówi, że ma już dość czekania i według niej Emir pewnie nie żyje. Oguz jest oburzony i postanawia zerwać z partnerką. Yildiz nie zamierza dopuścić do zakończenia związku. Kiedy widzi jeszcze, że narzeczony załatwił Azize pracę w sklepie, poprzysięga zemstę!

Ali (Çağan Alp Önder) niechcący niszczy torebkę Azize i postanawia kupić jej nową. Najpierw jednak musi na nią zarobić. Tymczasem Zeliha mówi w końcu Sametowi (Emre Çaltılı) o stracie pieniędzy na wesele. Nie przyznaje jednak, kto je ukradł.

Mert Öcal, czylii Tarik z "Adını Sen Koy" to jeden z najprzysztojniejszych mężczyzn świata! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ulla (gość)

  Ala ma rację. I opinie są po to by je wyrażać. Ten serial to gniot.

  04.02.2021 17:51
 • Dana (gość)

  Jezeli się komus nie podoba to przymusu ogladania nie ma. Zatem zachowaj swą opinie dla siebie. Omijaj ten serial. Daj ogladac innym. Nie jestes pani Alu pepkiem swiata. Sa procz ciebie inni, ktorzy chetnie go ogladaja.

  03.02.2021 12:53
 • A (gość)

  nie oglądaj?

  03.02.2021 11:02
 • Ala (gość)

  Skończcie wreszcie z tym gniotem! To beznadziejnie i głupokate dno!!!!!

  03.02.2021 09:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×