"Więzień miłości" odcinek 486. Yildiz szuka Oguza! Zeliha jednak nie pójdzie do pracy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po porwaniu Azize, ona i Oguz wyjechali za miasto. W 486. odcinku "Więźnia miłości" rodzina Oguza i Yildiz zaczynają zastanawiać się, gdzie on się podział... Sprawdź, co się wydarzy w 486. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 486. w poniedziałek, 8.02.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Azize (Deniz Özlem Durmaz) i i ranny Oguz (Cenk Torun) wyjechali razem za miasto, a Azize się nim opiekowała. Tymczasem Tarik (Mert Öcal) znalazł Czezmiego i oddał go w ręce policji.

Azize opiekuje się rannym Oguzem. Tarik dowie się, że za wszystkim stoi Yildiz?Zobacz więcej

W 486. odcinku serialu "Więzień miłości" Zeliha (Sabire Feyza Kaya) chce iść do pracy, jednak matka jej na to nie pozwala. Samet (Emre Çaltılı) też jest temu przeciwny. Azize zamiast wrócić do domu, nadal opiekuje się rannym Oguzem. Kiedy ten odkrywa, że Azize z nim została, jest wzruszony. Tymczasem bliscy Oguza zauważają jego zniknięcie i niepokoją się. W rozmowie telefonicznej z Jülide (Tuğçe Ersoy) Oguz kłamie, że wyjechał służbowo.

Yildiz (Dünya Gündoğdu) nie rozumie, dlaczego jej narzeczony zniknął bez słowa. Idzie do biura, by wypytać o to Tarika. Koray (Halit Erman Ersoy) informuje Zelihę, że Tarik zgodził się, by została jego asystentką.

Mert Öcal, czylii Tarik z "Adını Sen Koy" to jeden z najprzysztojniejszych mężczyzn świata! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×