"Więzień miłości" odcinek 49. Ömer i Demir próbują przeszkodzić Alev. Uda się? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer chce przeszkodzić Alev w węszeniu w przeszłości Zehry. W 49. odcinku "Więźnia miłości" razem z Demirem postanowi dowiedzieć się, co tak naprawdę zamierza Alev. Sprawdź, co wydarzy się w 49. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 49. we wtorek, 30.04.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran) sprawdza przeszłość Zehra (Hazal Subasi). Dowiedział się o tym Ömer (Erkan Meriç), który postanowił przerwać jej węszenie. Poprosił Demira (Umut Aksoy), aby wysłał Alev na Cypr, dzięki czemu on spokojnie będzie mógł załatwić kwestię domu dziecka Zehry.

Ömer chce wysłać Alev na Cypr! Koray ma wypadek! Zobacz więcej

W 49. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer dowiaduje się, że Alev nie poleciała na Cypr. Kobieta tłumaczy się tym, że spóźniła się na samolot, ale wróciła tylko po kilka rzeczy i poleci kolejnym. Tak naprawdę nie chce wyjechać, aby doprowadzić do końca sprawę Zehry.

Yasemin (Sultan Elif Taş) zajmuje się kontuzjowanym Korayem. Ömer i Demir starają się dowiedzieć, co knuje Alev. Ömer pilnuje jej w domu, a Demir ma ją śledzić jeśli będzie się gdzieś wybierała. Ömer mówi Zehrze, że Alev nie wyjechała. Zehra martwi się, że Alev odnajdzie jej rodzinę i wszystko wyjdzie na jaw.

Ezgi Baran - serialowa Alev już tak nie wygląda! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×