"Więzień miłości" odcinek 492. Zeliha mdleje na ulicy i trafia do szpitala! Azize spędza czas z Oguzem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Samet zerwał z Zelihą, a ona kompletnie się załamała. W 492. odcinku "Więźnia miłości" zemdleje i trafi do szpitala! Sprawdź, co się wydarzy w 492. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 492. we wtorek, 16.02.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Samet (Emre Çaltılı) jest wściekły na Zelihę (Sabire Feyza Kaya), więc doprowadził do bójki z Tarikiem (Mert Öcal), a potem zerwał z narzeczoną. Tymczasem Oguz (Cenk Torun) jest coraz bardziej pod wrażeniem Azize (Deniz Özlem Durmaz), która pomogła mu w wyborze projektu firmowej kuchni.

Samet doprowadza do bójki z Tarikiem! Azize pomaga OguzowiZobacz więcej

W 492. odcinku serialu "Więzień miłości" po zerwaniu z Sametem Zeliha mdleje na ulicy. Pomagają jej przypadkowi przechodnie, które dzwonią do Sameta, ale ten ignoruje sprawę. Zeliha trafia do szpitala. Canan (Günce Mütlu) robi awanturę Sametowi i uświadamia mu, że był niesprawiedliwy dla dziewczyny. W końcu ten przeprasza Zelihę.

Azize je lunch z Oguzem, bo Tarik zostawił ich samych. Spędzają miło czas, dopóki nie wracają do pracy, a Azize dostaje ataku niestrawności. Yildiz (Dünyi Aydoğdu) szuka domu, w którym mieszka Azize. Psuje jej się samochód.

Dünyi Aydoğdu gra bezwględną intrygantę Yildiz w "Adını Sen Koy". Jak wygląda prywatnie? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×