"Więzień miłości" odcinek 495. Azize przechodzi poważną operację. Oguz postanawia zabrać Alego do rezydencji! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W wyniku szarpaniny z Kylyczem, Azize została postrzelona. W 495. odcinku "Więźnia miłości" przejdzie poważną operację! Przeżyje? Sprawdź, co się wydarzy w 495. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 495. w piątek, 19.02.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Kylycz (Gökberk Demirci) zobaczył Azize (Deniz Özlem Durmaz) z Oguzem (Cenk Torun) i wściekł się. Doszło do szarpaniny, w wyniku której Azize została ranna... Tymczasem Samet (Emre Çaltılı) ostatecznie zerwał z Zelihą (Sabire Feyza Kaya) po tym, jak widział ją z Tarikiem (Mert Öcal).

Oguz ratuje Azize przed Kylyczem! Pada strzał...Zobacz więcej

W 495. odcinku serialu "Więzień miłości" Azize zostaje poddana poważnej operacji. Decydujące będą kolejne godziny. Oguz dowiaduje się, że kobieta ma syna. Postanawia zabrać Alego (Çağan Alp Önder) do rezydencji. Yildiz (Dünyi Aydoğdu) jest zazdrosna o Azize i o to, że Oguz tak się o nią martwi. Oguz zaś obwinia się o całą sytuację.

Zeliha jest kompletnie załamana po zerwaniu z Sametem. Tymczasem matka mężczyzny wszczyna awanturę na ulicy rodzinie Zelihy. Dziewczyna ucieka z domu.

Dünyi Aydoğdu gra bezwględną intrygantę Yildiz w "Adını Sen Koy". Jak wygląda prywatnie? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nati (gość)

  Bzdura nie ma żadnych odcinków. Przeglądam skrupulatnie. A ta godzina 04 rano to przegięcie

  19.02.2021 10:33
 • Narcyz (gość)

  Wiadomo: Kurski

  18.02.2021 23:39
 • Alicja (gość)

  Co za idiota wymyślił godzinę nadawania serialu „ maleńkie morderstwa” na 4 rano?!!!

  18.02.2021 19:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×