"Więzień miłości" odcinek 496. Wyjdzie na jaw, że Ali wcale nie jest synem Azize?! Zeliha próbuje popełnić samobójstwo! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Azize trafiła do szpitala, a Oguz postanowił zająć się Alim. Jednak w 496. odcinku "Więźnia miłości" wyjdzie na jaw, że chłopiec może wcale nie jest jej synem! Sprawdź, co się wydarzy w 496. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 496. w poniedziałek, 22.02.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Po postrzale Azize (Deniz Özlem Durmaz) trafiła do szpitala i została poddana poważnej operacji. Tymczasem Oguz Cenk Torun), który dowiedział się, że dziewczyna ma syna, postanowił zająć się nim i zabrać Alego (Çağan Alp Önder) do rezydencji.

Azize przechodzi poważną operację. Oguz postanawia zabrać Alego do rezydencji!Zobacz więcej

W 496. odcinku serialu "Więzień miłości" Oguz informuje Aysel o wypadku Azize i zabiera Alego do rezydencji. Chłopiec bardzo tęskni za mamą, ale Oguz troskliwie się nim opiekuje. Yildiz (Dünyi Aydoğdu) jest wściekła, że dziecko komplikuje jej życie.

Tymczasem nieprzytomna Azize przypomina sobie moment, w którym... znalazła Aliego w lesie. Z kolei Kylycz (Gökberk Demirci) czyta jej pamiętnik, z którego wynika, że Azize zrobiła coś nielegalnego i ma to związek właśnie z chłopcem. Czy wyjdzie na jaw cała prawda? Z kolei Zeliha (Özge Yağız) rozpacza, chce popełnić samobójstwo. Tarik (Mert Öcal) zauważa ją stojącą na budynku i ratuje ją...

Dünyi Aydoğdu gra bezwględną intrygantę Yildiz w "Adını Sen Koy". Jak wygląda prywatnie? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Majka (gość)

    Zeliha to pierwsza rola Özge Yağız. Kilka miesięcy po zakończeniu Więźnia Miłości, rozpoczęła się Przysięga. Więc ona wcale nie przeszła z Przysięgi do Więźnia. Poza tym to nie wina aktorki, że jej postać ma płakać tylko scenarzystki. Reyhan wycierpiała wiele i naprawdę podziwiam osoby, które na jej miejscu by nie płakały.

    22.02.2021 09:03
  • Ala (gość)

    Skończcie wreszcie z tym gniotem bo żygać sie chce patrząc na!!!

    22.02.2021 07:12
  • Asia (gość)

    Komu się niepodoba to niech nieoglada serial badzo mi się podoba można odpocząć

    21.02.2021 20:59
  • Żenada (gość)

    Zehra i Omer byli najlepsi .teraz t tego się nie da oglądać.Nie wiadomo jak umarli.Nie wiado i kto jest kto..zlepek roznych akcji.Znowu motyw biednego kopciuszka i milionera której który tym serialu pojawiał się już 20razy.To jest taka bajka żeby jakiś milioner zakochał się w pokojowe.Która adoptowala znaleIone dziecko w lesie. Powinni zakończyć serial wraz ze śmiercią Zehry... OCZYWISICIE biedna pokojowka nie wie, że chłopiec którego przygarnela w lesie tozaginiony W lesie Panicz domu

    21.02.2021 12:27
  • Ulka (gość)

    Jak się komuś nie podoba, niech nie ogląda.

    21.02.2021 11:04
  • Ans (gość)

    Nasze seriale też się tak wleką że przestałam ogladać same tasiemce

    20.02.2021 22:21
  • Ina (gość)

    Tamtą Zeliha była fajniejsza a ten smutas przeszedł z przysięgi nie lubietej aktorki

    20.02.2021 22:16
  • U- La (gość)

    Chyba sami Turcy nie mieli pomysłu na ten serial. Ani jak go poprowadzić ani jak dobrze zakończyć. Taki zlepek scen, wątków i aktorów chyba z przypadku. Co kto wymyślił to dopisali do scenariusza. Żadnego przekazu, taki zapychacz antenowy.

    20.02.2021 21:17
  • Tak trochę za duźo płaczu i wspomnień (gość)

    Tak trochę za duźo płaczu i wspomnień

    20.02.2021 19:05
  • Do gość (gość)

    W Polsce jest wiele podobnych sytuacji jeśli chodzi o poniżanie kobiet przez mężczyzn pseudo kochających mężów, tylko tego nie widać na codzień. Z tym strzeleniem w pysk za zachowanie faceta to nie taka prosta sprawa. Może się skończyć tragedią dla tej co się odważy. Wezwie policję, oni przyjadą i odjadą a kobitka zostaje na pastwę kochanego męża. Taki film daje siłę takiej kobiecie - jeśli nie ma akurat męża, bo zabroni oglądać. Jak ktoś żyje oderwany od rzeczywistości to takie coś wydaje mu się śmieszne.

    20.02.2021 13:18
  • Lubię seriale tureckie 🙂 (gość)

    A kto Wam, pseudo krytycy, każe oglądać jak Wam się nie podoba? Mało to seriali na TVN. W sam raz dla pięknych, mądrych i nowoczesnych Europejek...... To jak muzyką i miłością "każda potwora znajdzie swojego amatora". Dziękuję TVP i Zoom za seriale tureckie 😀

    20.02.2021 12:52
  • Babbcia (gość)

    Fajny odcinek poprosze więcej

    20.02.2021 11:13
  • Aga (gość)

    Piękny film wciągający .Aktorzy są super

    20.02.2021 11:11
  • Lidia (gość)

    Tragedia, bez jakiegoś przygotowania widzów zmieniają tych aktorzynow czwartej ligi, trzeba dokładnie słuchać kto to jest. Tragedia, i to muzułmańskie zachowanie, gdzie mezczyzna w blasku fleszy nie pocałuje kobiety. Tak u nas też będzie zobaczycie.

    20.02.2021 10:16
  • Ala (gość)

    kiedy ołóz powie Azize że sie wniej zakochał ??

    20.02.2021 09:22
  • Babcia (gość)

    W TVP nie ma nic innego to jesteśmy skazani na oglądanie bzdurnych seriali tureckich i rosyjskich. PiS marzy się aby w naszym kraju kobiety też tak traktowane. Kurski twoje pomysły programowe to dno

    20.02.2021 08:39
  • Anonim (gość)

    piękny turecki serial :)

    19.02.2021 23:43
  • Ania (gość)

    Kocham ten serial :))

    19.02.2021 23:42
  • Ulcia (gość)

    Komus sie chyba filmy pomyliłu masakra jakaś.na sam koniec wszyscy aktorzy z przysięgi.

    19.02.2021 22:38
  • Basia (gość)

    Beznadziejny film