"Więzień miłości" odcinek 497. Yildiz próbuje zabić Azize! Tarik opiekuje się załamaną Zelihą [STRESZCZENIE ODCINKA]

Oguz bardzo troskliwie opiekuje się Alim. Yildiz ma tego dość i w 497. odcinku "Więźnia miłości" pójdzie do szpitala, by zabić Azize! Sprawdź, co się wydarzy w 497. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 497. we wtorek, 23.02.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Zeliha (Özge Yağız) kompletnie się załamała. Weszła na dach budynku, by popełnić samobójstwo, ale na szczęście znalazł ją i uratował Tarik (Mert Öcal). Tymczasem Kylycz (Gökberk Demirci) znalazł pamiętnik Azize (Deniz Özlem Durmaz), widzieliśmy także jej wspomnienia, z których wynika, że Ali (Çağan Alp Önder) nie jest jej synem!

Wyjdzie na jaw, że Ali wcale nie jest synem Azize?! Zeliha próbuje popełnić samobójstwo!Zobacz więcej

W 497. odcinku serialu "Więzień miłości" Zeliha z rozpaczy nadal chce popełnić samobójstwo. Wspiera ją Tarik, który zabiera ją do siebie i pociesza. W końcu o jej próbie samobójczej dowiaduje się Canan (Günce Mütlu). Tymczasem Ali coraz lepiej czuje się rezydencji. Kylycz cały czas próbuje odkryć, co znaczą zapiski Azize w jej pamiętniku.

Z kolei Azize dochodzi do siebie po operacji. Yildiz (Dünyi Aydoğdu) ma dość tego, że Oguz tak przejmuje się Alim oraz Azize, więc postanawia działać. Przychodzi do szpitala, by ją zabić! Kiedy pacjentka zostaje sama, Yildiz przychodzi do jej sali...

Dünyi Aydoğdu gra bezwględną intrygantę Yildiz w "Adını Sen Koy". Jak wygląda prywatnie? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jadzia (gość)

    Czy nie można pokazywać sensowniejszych seriali a nie takie ,gdzie występują intrygi ,przemoc czy zawikłane sytuacje???????

    23.02.2021 19:52
  • Ala (gość)

    Opis proszę o ostatni odcinek

    22.02.2021 18:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×