"Więzień miłości" odcinek 50. Alev spotka się z Sevim? Czego dowie się o Zehrze? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer i Demir starają się przeszkodzić Alev w badaniu przeszłości Zehry. W 50. odcinku "Więźnia miłości" Alev dociera do kobiety, która adoptowała Zehrę. Sprawdź, co wydarzy się w 50. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 50. w poniedziałek, 6.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran) została wysłana przez Demira (Umut Aksoy) na Cypr, ale postanowiła nie lecieć. Ömer (Erkan Meriç) chce przeszkodzić jej w badaniu przeszłości Zehry (Hazal Subasi). Razem z Demirem chcą mieć Alev na oku.

Ömer i Demir próbują przeszkodzić Alev. Uda się? Zobacz więcej

W 50. odcinku serialu "Więzień miłości" Demir jeździ za Alev, by uniemożliwić jej dotarcie do rodziny Zehry. Alev jedzie do kobiety, która adoptowała Zehrę. Demir, Ömer i Zehra są przekonani, że spotka się z Sevim (Nur Saçbüker). Zehra dzwoni do matki i dopytuje, czy ktoś ją odwiedził. Okazuje się, że Alev pojechała do kogoś innego.

Yasemin (Sultan Elif Taş) opiekuje się kontuzjowanym Korayem. Salim (Ali Çoban) spotyka kolegę po fachu z dawnych lat i ten proponuje mu pracę w jego warsztacie. Ludzie szukający Koraya przyciskają Yenera (Musab Ekici), by ten wydał im Koraya.

Nie będzie "Elif", "Miłosnych potyczek", "Wiecznej miłości" i "Więźnia miłości" w TV!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×