"Więzień miłości" odcinek 506. Oguz ratuje Alego! Dowie się, że to sprawka Yildiz? Elmas chce wyswatać Zelihę i Vakkasa! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Oguz długo szukał Alego, a w 506. odcinku "Więźnia miłości" nareszcie się to uda i uratuje go! Dowie się, że to sprawka Yildiz? Sprawdź, co się wydarzy w 506. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 506. w poniedziałek, 8.03.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Ali (Çağan Alp Önder) uciekł od przetrzymującej go kobiety, a niedługo później Azize (Deniz Özlem Durmaz) dowiedziała się, że chłopiec mógł wpaść pod samochód i musiała dokonać identyfikacji! Tymczasem Elmas dowiedziała się, że Vakkas jest bardzo bogaty...

Alemu udaje się uciec! Chłopiec wpadnie pod samochód?! Zobacz więcej

W 506. odcinku serialu "Więzień miłości" Elmas umawia się z Vakkasem. Zamierza przedstawić mu Zelihę (Özge Yağız), którą mężczyzna chce poślubić. Chce ich wyswatać! Tymczasem Tarik (Mert Öcal) wreszcie dowiaduje się, kto przetrzymuje Alego.

Niebawem Oguz (Cenk Torun) ratuje chłopca z rąk wiedźmy. Yildiz (Dünyi Aydoğdu) jest przerażona - obawia się, że Oguz dowie się o jej knowaniach.

Wiemy, jaka turecka produkcja zastąpi serial o Azize i Oguzie! W obsadzie gwiazda "Elif"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mucha (gość)

    Nie ma przymusu oglądania seriali tureckich czy innych. Jak się nie podoba to proszę na inny kanał przełączyć. Jest w czym wybierać.

    09.03.2021 10:30
  • Jajco (gość)

    No wlasnie,nie scigaja sie samochodami jak wariaci,nie bija sie,nie przeklinaja,nie strzelaja ,nie gwalca,ach szkoda by wyliczac ile dobra nas ominęlo.A najgorsze ,ze normalni ludzie i do tego hetero.Oj biada ,biada,dziad nie kochal dziada.To ie film dla lewakow

    08.03.2021 06:23
  • Eśka (gość)

    Marchewko- katastrofą jest Twoja wypowiedź.Chcesz być oryginalna czy jesteś typowym beznadziejnym trollem.Serial się kończy, ma dużą ogladalność, dlatego TVP zakupiła kolejne odcinki, aby fani mogli obejrzeć serial do końca. I to jest super i wielkie dzieki za to.A Ty, jak tonący brzytwy lub inny desperat w ostatnim tchnieniu wykrzykujesz kicz i zero, który jak mniemam wciąż męczysz się ogladając- coś co Ci się nie podoba.Po co sie tak samobiczować i meczyć.Przełącz na durnoty w TVN lub Polsat.Szkoda że serial się kończy. 😟

    07.03.2021 11:47
  • Marchewka (gość)

    Totalna katastrofa beznadziejna sprawa coś takiego oglądać i sie zachwycać po prostu moja ocena osobista to kicz i jeszcze ras kiczowizna tylko intrygi intrygi i płaczą płaczą i nic poza tym szkoda milosci 0 zerooo jakaś tam jest ale ukryt👎🙈🙉🙊

    07.03.2021 08:10
  • Jola (gość)

    Piekny i wzruszające Filmy oglądam ich od początku emocji i szkoda że się już kończy bardzo Mnie wciągnęła te filmy tureckie brawo TVP

    06.03.2021 20:42
  • Gościa (gość)

    Dołączam do osób zachwyconych filmem.Mnie też ta część podoba się najbardziej.Podobnie jak w tamtych częściach- piękni tureccy aktorzy.Wartości jak miłość i poświecenie mocno wyeksponowane.Oczywiście dla równowagi podłość Yldyz aż kipi.Bardzo sie cieszę z pozytywnej decyzji TVP- zakupu wszystkich odcinków.Nie wierzyłam w to, że w ogóle powstały.Potem uzmysłowiłam sobie, że kontrakty w zasadzie powinny być zrealizowane.Niech Turecka TV teraz żałuje, że nie zakupili tych odcinków i wycofali się z emisji do końca fabuły.Brawo dla TVP.Dzieki.Obejrzałabym Erkençi kuš do końca.Pamietacie Rannego ptaszka?

    06.03.2021 19:32
  • Maria (gość)

    3 część fantastyczna.szkoda że nie wprowadzili zmian już w 2 części i nie zmienili aktorów.Oguz Tarik Azize Ali to są aktorzy doskonali szkoda że tak krótko.będę szukać filmów z tymi aktorami.Ali podbił moje serce.

    06.03.2021 18:40
  • M. M. (gość)

    Komu przeszkadza. Brak wulgaryzmu inadmiar milosci i dobroci i poszanowania uczuć religijnych to zaletą tego serialu. Uczyć można się od nich uczyć. Są też czarne charaktery jak w każdym społeczeństwie. Serial ogląda się z przyjemnością.

    06.03.2021 16:15
  • Krystyna (gość)

    Film bardzo ciekawy, lepiej żeby jeszcze się nie kończył, co odcinek czekamy co będzie dalej niech leci dalej,zróbcie to

    06.03.2021 15:38
  • Majka (gość)

    Super film na te ciężkie czasy

    06.03.2021 12:05
  • Fanka (gość)

    Trzecia część najciekawsza, chociaż wcześniejsze też były niezle ale za dużo było przemyslen i marzeń co się już wydarzyło.

    06.03.2021 09:59
  • Fanka (gość)

    Trzecia część najciekawsza, chociaż wcześniejsze też były nieźle ale za dużo było przemyslen

    06.03.2021 09:53
  • Stały widz (gość)

    Ala ty jesteś bez wartości

    06.03.2021 09:09
  • Nina (gość)

    Szkoda, że to już koniec serialu. Faktycznie ostatni sezon jest najlepszy.

    06.03.2021 08:13
  • Obserwator. (gość)

    To piękny serial. Pokazuje ,że miłość może być piękna. I dobrze ,że nie najpoważniejszy jest sex.

    06.03.2021 06:44
  • Cierpliwa (gość)

    Najgorszy. Turecki film

    06.03.2021 05:14
  • Omg (gość)

    Taaak. Straszny. Bez przekleństw, sexu, mordobicia. Za to za dużo religii, uczucia, troski, dobroci, delikatności, a już najgorzej, że wielopokoleniowe rodziny. I o zgrozo. Heteroseksualne!!!@

    06.03.2021 00:38
  • Smutny (gość)

    Szkoda ze juz koniec, fajny serial, ta 3 część z Azize jest najlepsza, lepsza od tej z Zehra i Omer, bo cały czas jest jakaś akcja

    05.03.2021 23:39
  • Ala (gość)

    Serial bez wartości

    05.03.2021 22:31
  • Ewa. (gość)

    Bardzo lubię ten film, smutne że tak krótko.

    05.03.2021 22:02
NowszeStarsze