"Więzień miłości" odcinek 51. Alev przywozi Leylę do rezydencji! Zdemaskuje Zehrę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Trwa dochodzenie Alev w sprawie przeszłości Zehry. Ömerowi i Demirowi nie udało się wysłać jej na Cypr. W 51. odcinku "Więźnia miłości" Alev przywozi do rezydencji Leylę! Sprawdź, co wydarzy się w 51. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 51. we wtorek, 7.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) próbuje zapobiec odkryciu prawdy przez Alev (Ezgi Baran). Demir (Umut Aksoy) najpierw wysłał ją na Cypr, a potem śledził każdy jej krok. Kobieta jest jednak sprytniejsza, niż obaj się tego spodziewali.

Alev spotka się z Sevim? Czego dowie się o Zehrze? Zobacz więcej

W 51. odcinku serialu "Więzień miłości" Alev podstępem przywozi Leylę (Berna Üçkaleler) do domu. Wszyscy domownicy - przede wszystkim Ömer i Zehra (Hazal Subasi) - są zaskoczeni. Alev nalega, aby Leyla została na kolację. Ayse (Yaprak Durmaz) popiera ten pomysł, kierując się życzliwością wobec przyjaciółki Zehry.

Obowiązku służbowe zmuszają Ömera do wyjścia. Mężczyzna zaleca Zehrze, aby uważała na Alev. Podczas kolacji Leyla i Zehra zręcznie lawirują odpowiadając na pytania wścibskiej Alev. Yener (Musab Ekici) zwabia Koraya do rzekomego warsztatu dla Salima (Ali Çoban), by przekazać go zleceniodawcy. Do uwięzionego Koraya przyjeżdża ojciec i prosi, by ten wrócił do domu.

Ezgi Baran - serialowa Alev już tak nie wygląda! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×