"Więzień miłości" odcinek 510. Azize i Oguz uświadamiają sobie, że coś do siebie czują! Yildiz i Kylycz znowu knują! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Choć ostatnio relacje Azize i Oguza nie były najlepsze, to w 510. odcinku "Więźnia miłości"wreszcie zrozumieją, że coś do siebie czują! Sprawdź, co się wydarzy w 510. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 510. w piątek, 12.03.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Ali (Çağan Alp Önder) zachorował na zapalenie płuc, a Oguz (Cenk Torun) mimo że był zły na Azize (Deniz Özlem Durmaz), to zajął się chłopcem. Tymczasem Zeliha (Özge Yağız) dowiedziała się, że jej matka ma spore długi i była załamana.

Ali jest poważnie chory! Zeliha musi spłacić długi matki?!Zobacz więcej

W 510. odcinku serialu "Więzień miłości" następuje przełom w relacji Oguza i Azize - uświadamiają sobie, że coś do siebie czują! Tymczasem Elmas trafia do aresztu za niespłacone długi. Szybko jednak wychodzi na wolność, bo Vakkas ją wykupuje. Liczy na to, że dzięki temu poślubi Zelihę.

Yildiz (Dünyi Aydoğdu) i Kylycz (Gökberk Demirci) nie potrafią pogodzić się z rozwijającą się relacją Azize i Oguza, więc znowu razem knują. Tym razem zastanawiają się, jak wykurzyć Azize z rezydencji.

Widzowie pokochali małego Alego! Jak dziś wygląda Çağan Alp Önder?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Piki (gość)

    Pani Ewo wawa coz za głupoty planu pisze zna pani film na pamięć ale krytykuje no cyrk takich tu jest dużo znawcow trzeba mieć charakterek nie lada

    13.03.2021 14:01
  • Piki (gość)

    Pani Ewo wawa coz za głupoty planu pisze zna pani film na pamięć ale krytykuje no cyrk takich tu jest dużo znawcow trzeba mieć charakterek nie lada

    13.03.2021 14:01
  • ghj (gość)

    Moje czasy to Manuela, Paulina, Esmeralda. Piękny Fernando Colunga itp.Tamte seriale miały mniej odcinkow, ale zawsze dobrze się kończyły. Dobro zwyciężyło zło, książę poślubił kopciuszka. Teraz chciałabym by Oguz i Azize byli razem z Emirem. Wydaje mi się że serial skończy się jak zwykle niedomówieniami i sami będziemy musieli się domyślać co byłoby gdyby....

    12.03.2021 20:15
  • Ktoś (gość) (gość)

    Serial..piękny..dużo emocji..jak się komuś nie podoba...nikt nie zmusza do ogladania

    12.03.2021 15:13
  • Ktoś (gość) (gość)

    Serial..piękny..dużo emocji..jak się komuś nie podoba...nikt nie zmusza do ogladania

    12.03.2021 15:12
  • Agga (gość)

    Kicha a nie film

    12.03.2021 15:12
  • Gerard (gość)

    Nie chcecie to nie oglodacie nic na siłę

    12.03.2021 13:48
  • BOGNA (gość)

    Wspaniały serial ,można obserwować ludzi bogatych i biednych o różnych charakterach.Fajnie się ogląda

    12.03.2021 09:40
  • Ewa wawa (gość)

    Wszyscy się zachwycają ozge a ja nie mogę już patrzeć jak we wszystkich filmach płacze,ile można płakać ile można patrzeć na zasmarksna aktorka,film skończył się beznadziejnie,a następna seria też bez sensu,Hikmet cudownie zdrowia ,koniec z tureckim serialami niech je sobie ogląda Kurski wieśniak i zaprosi dyski polo z Martyniukiem drugim wiesniakiem nic tylko wiocha w tv i kłamstwa szkoda pradu

    12.03.2021 09:31
  • Elek (gość)

    Bardzo interesujący i wciągający. Jak komuś nie pasi to niech nie ogląda...

    12.03.2021 08:40
  • Kejti (gość)

    Wkurza mnie jeszcze to w jakim klimacie są nagrywane polskie filmy. Najczęściej pokazują luksusowy apartament , szampan, marynata fora i komora. Do tego aktorki mają włosy prosto od fryzjera zero naturalności i często mieszkania są w kolorowym modernistycznym stylu że niby jesteśmy tacy nowocześni i coolowi . Ukazuje to taka szarość i wyrahowie . Kolorowe dodatki mieszkn mają mówić: jesteśmy nowocześni i zdystansowani. A może by tak wrzucić na luz?

    12.03.2021 01:17
  • Kaejti (gość)

    Nie- lepsze są polskie mega nudne produkcję... Sztuczne i przerysowane. Tu może i akcja ciągnie się długo ale jest jakiś główny wątek i akcja ma pewne etapy. A w polskich słuchasz i nie wiesz o co chodzi bo jest przerost treści nad forma. Żeby wprowadzić chwile zamieszania pada łacina bo myślą że widz się zainteresuje tym co mówia żeby nie zasnęli. Jestem tak zrażona do polskich produkcji że nawet gdyby wypuścili coś w końcu dobrego to bym już nie chciała oglądać. Jak można odróżnić pierwsza miłość od m jak miłość. Wszystko jest płytkie i jednolite. Bazują na tych samych wątkach i gadka ta sama typu: mąż rozmawia z żoną: kochanie co się stało? - a nic głowa mnie boli nie jestem w stanie ci tego powiedzieć i wypija lyk wody jakby miało ja to uzdrowić... I tekstu w stylu: pamiętasz co powiedział Zbyszek? Idź do niego i porozmawiaj z nim; - już rozmawiałem;- no i co;- i nic on powiedział Ance żeby porozmawiała z Barbara... Masło maślane najlepiej co Polakom wyszło to serie typu ukryta prawda aczkolwiek i tak nie wiem jak ktoś kto gra następnie opowiada to do kamery czyli on gra rolę czy gra aktora w serialu? Wth?

    12.03.2021 01:09
  • 0la (gość)

    to zrob lepszy filmik to ty jestes dno

    11.03.2021 23:41
  • Aga (gość)

    Uwielbiam Te filmy przynajmniej nie ogląda się o Colvidzie bo głowa już boli od Pandemi .Filmy relaksują są piękne.

    11.03.2021 22:42
  • Aga (gość)

    Uwielbiam Te filmy przynajmniej nie ogląda się o Colvidzie bo głowa już boli od Pandemi .Filmy relaksują są piękne.

    11.03.2021 22:40
  • Ktoś inny (gość)

    Jak wam nie pasuje to nie oglądajcie. Przymusu nie ma!!!! 😝😝

    11.03.2021 22:03
  • Hanka (gość)

    Nielogiczny niespojny

    11.03.2021 21:06
  • Asia (gość)

    Ten serial to jest męczarnia jak można było zakupić coś takiego tego się nie da oglądać tandeta do potęgi

    11.03.2021 21:04
  • Maja (gość)

    Więzień to pierwszy i ostatni turecki serial który oglądałam, ostatni sezon nie moge sie doczekac kiedy sie skonczy, totalne dno

    11.03.2021 20:14
  • Krystyna (gość)

    Tapniniwiecopisze

    11.03.2021 11:10
NowszeStarsze