"Więzień miłości" odcinek 512. Azize już nie boi się Kylycza! Canan i Tarik zapobiegną ślubowi Zelihy i Vakkasa?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elmas postanowiła za wszelką cenę wydać Zelihę za Vakkasa. Nie wie jednak, że Canan nie chce do tego dopuścić i w 512. odcinku "Więźnia miłości" spróbuje wciągnąć w swoje plany Tarika! Sprawdź, co się wydarzy w 512. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 512. we wtorek, 16.03.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Yildiz (Dünyi Aydoğdu) nie odpuszcza i wysłała do Oguza (Cenk Torun) list Kylycza (Gökberk Demirci) do Azize (Deniz Özlem Durmaz). Tymczasem Elmas zaszantażowała Zelihę (Özge Yağız) - albo wyjdzie za Vakkasa, albo zgłosi, że Tarik (Mert Öcal) ją zgwałcił!

Yildiz przesyła Oguzowi list miłosny Kylycza do Azize. Elmas chce zgłosić, że Tarik zgwałcił Zelihę!Zobacz więcej

W 512. odcinku serialu "Więzień miłości" Selin (Ozge Aktas) wreszcie może odetchnąć - Peker godzi się na rozwód i postanawia wyjechać. Tymczasem Canan (Günce Mütlu) spotyka się z Tarikiem i próbuje go wciągnąć w knowania. Chce, by pomógł jej zapobiec wydaniu Zelihy za Vakkasa!

Tymczasem Azize zostawia Alego (Çağan Alp Önder) i idzie do aresztu, by spotkać się z Kylyczem. W końcu wygarnia mu, że nie boi się już jego gróźb.

Widzowie pokochali małego Alego! Jak dziś wygląda Çağan Alp Önder?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • dea (gość)

    Do aaa zgadzam się zeliha okropna. Szkoda ze nie wyjdzie za tego starego faceta tylko za tego przystojniaka .nie zasługuje na niego

    18.03.2021 15:44
  • P (gość)

    Piękny serjal s(¥da ze sie kończymy

    17.03.2021 14:55
  • Kasia (gość)

    Zgadzam się to piękny był. Film. Nie zapomnę go

    16.03.2021 23:36
  • Ela (gość)

    Nnajlepszapara wszystkich seriali Zehra iOmer

    16.03.2021 15:28
  • Fankabardxo (gość)

    Bardzo lubię oglądać super jak masz inne zdanie to twoja sprawa inie krytykuj bo każdy ogląda to co lubi i nierób przykrości innym

    16.03.2021 07:21
  • Zehra (gość)

    Piękny serial a jak się komuś nie podoba to proszę oglądać TVN tam są same gnioty

    16.03.2021 00:26
  • Co to za rezyser i scenarzysta,ze gapia sie na siebie pol odcinka (gość)

    Faktycznie,badziewie

    15.03.2021 22:41
  • Wandka (gość)

    Do Halszki, brawo rzeczywiście pisze się telewidzka, i wcale nie oglądam tylko przeglądam, bo nie da się tej szmiry oglądać

    15.03.2021 19:41
  • Telewidz (gość)

    Udany serial. Komu się nie podoba to niech nie ogląda na siłę. Niech załącz TVN tam niech znajdzie radość i zadowolenie. 😉

    15.03.2021 17:47
  • Felek (gość)

    Do aaa 13: 16 . aaa to można sobie patrzeć gdzie indziej lub na Martę Lempart....

    15.03.2021 16:42
  • Halszka (gość)

    Do Wandka:To po co w ogole ogladasz telewidzko.

    15.03.2021 16:13
  • Wandka (gość)

    No całe szczęście, że ten badziewny i totalny gniot "Więzień miłości" dobiega końca. Ja już jestem leciwą telewicką i takiej szmiry w życiu nie widziałam. Kompromitacja scenarzystów

    15.03.2021 14:07
  • aaaa (gość)

    na ta mamze zelihe patrzec nie mozna ....

    15.03.2021 13:16
  • Zeynep (gość)

    Super ja w Turcji też oglądam ale mówię po polsku

    15.03.2021 12:55