"Więzień miłości" odcinek 52. Alev odwiedza Leylę w jej domu! Ömer wpada w panikę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Alev wciąż drąży, aby poznać przeszłość Zehry. Ömer zaczyna tracić cierpliwość. W 52. odcinku "Więźnia miłości" Alev odwiedza Leylę w jej domu! Sprawdź, co wydarzy się w 52. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 52. w środę, 8.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran) sprowadziła Leylę (Berna Üçkaleler) do rezydencji i wypytywała ją o szczegóły z życia Zehry (Hazal Subasi). Ömer (Erkan Meriç) zdaje sobie sprawę z tego, że jej dociekliwość może im bardzo zaszkodzić.

Alev przywozi Leylę do rezydencji! Zdemaskuje Zehrę? Zobacz więcej

W 52. odcinku serialu "Więzień miłości" Alev nadal drąży i chce pogrążyć Zehrę, poznając szczegóły z życia i pracy Leyli. Postanawia odwiedzić ją w domu. Po drodze spotyka Koraya i pyta go o drogę. Zauważa ich Yasemin (Sultan Elif Taş) Ömer coraz bardziej się denerwuje, że Alev pozna tajemnicę jego i Zehry.

Koray i Yasemin wyraźnie mają się ku sobie. Zehra idzie w odwiedziny do Leyli. Orientuje się, że jest u niej Alev. Dzwoni do Ömera i mówi mu o wszystkim. Mężczyzna każe jej wracać do domu, zanim spotka się z Alev. Ona z kolei zauważa w domu Leyli zdjęcie, na którym jest Zehra, Leyla i Yasemin. Próbuje dowiedzieć się, kim jest trzecia dziewczyna.

Ezgi Baran - serialowa Alev już tak nie wygląda! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×