"Więzień miłości" odcinek 53. Yener ma nowy plan, aby zbliżyć się do Zehry! Koray kocha Yasemin! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yener nie odpuszcza i wciąż myśli o tym, w jaki sposób zbliżyć się do Zehry. W 53. odcinku "Więźnia miłości" postanowi wykorzystać do tego ojca Zehry. Sprawdź, co wydarzy się w 53. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 53. w czwartek, 9.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Yener (Musab Ekici) ma obsesję na punkcie Zehry (Hazal Subasi). Postanawia wykorzystać Salima (Ali Çoban) do tego, by zbliżyć się do Zehry. Tymczasem, Alev (Ezgi Baran) wciąż węszy w przeszłości Zehry i spotyka się z Leylą (Berna Üçkaleler). Ömer (Erkan Meriç) powoli traci cierpliwość.

Alev odwiedza Leylę w jej domu! Ömer wpada w panikę! Zobacz więcej

W 53. odcinku serialu "Więzień miłości" Salim rozpoczyna pracę w warsztacie kolegi. Yener chce wykorzystać pracę Salima, by zbliżyć się do Zehry. Ömer dzwoni do Alev i każe jej natychmiast wracać do domu i do pracy. Kiedy Alev wraca, Ömer daje jej pouczenie i wyraża niezadowolenie z powodu jej nieobecności.

Kiedy Ömer dowiaduje się, że podczas wizyty u Leyli Alev omal nie poznała Sevim (Nur Saçbüker), każe Zehrze, by ta poprosiła Leylę o wyprowadzenie się do innej dzielnicy. Po kolejnym spotkaniu z Yasemin (Sultan Elif Taş) Koray (Halit Erman Ersoy) dochodzi do wniosku, że ją kocha.

Ezgi Baran - serialowa Alev już tak nie wygląda! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×