"Więzień miłości" odcinek 55. Ömer prosi zaprzyjaźnionego policjanta o pomoc w powstrzymaniu Alev! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer i Zehra obawiają się, że Alev odkryje prawdę o ich relacji. W 55. odcinku "Więźnia miłości" próbują odizolować Alev od Leyli. Sprawdź, co wydarzy się w 55. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 55. w poniedziałek, 13.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) nie może przestać myśleć o tym, że Alev (Ezgi Baran) może dowiedzieć się, kim tak naprawdę jest Zehra (Hazal Subasi). Leyla (Berna Üçkaleler) nie chce się wyprowadzać, wie jednak, że Alev w każdej chwili może ją odwiedzić.

Zehra prosi Leylę żeby się wyprowadziła! Co ona na to?Zobacz więcej

W 55. odcinku serialu "Więzień miłości" Yasemin (Sultan Elif Taş) martwi się, że jakaś obca kobieta obserwuje jej dom. Koray (Halit Erman Ersoy) mówi jej, że wcześniej ta sama kobieta pytała go o dom Leyli. Alev nie ustępuje i nadal szuka haków na Zehrę i Leylę. Yener (Musab Ekici) spotyka Koraya w warsztacie Salima (Ali Çoban).

Demir (Umut Aksoy) mówi Ömerowi, że nie może dłużej śledzić Alev, a on nie może jej zamknąć jak w więzieniu. Ömer prosi więc kolegę z policji, by pomógł mu w powstrzymaniu Alev.

Ezgi Baran - serialowa Alev już tak nie wygląda! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×