"Więzień miłości" odcinek 56. Alev rozmawia z Sevim! Zehra spedza dzień z Asją [STRESZCZENIE ODCINKA]

Alev nie daje za wygraną. Wciąz węszy w przeszłości Zehry. Nie pomaga nawet Ömer, który chwyta się wszystkiego. W 56. odcinku "Więźnia miłości" Alev porozmawia z Sevim! Sprawdź, co wydarzy się w 56. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 56. we wtorek, 14.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) postanowił poprosić kolegę z policji, aby pomógł mu w powstrzymaniu Alev (Ezgi Baran). To nic jednak nie dało. Kobieta wciąż węszy i po raz kolejny jedzie w okolice, gdzie mieszka Leyla (Berna Üçkaleler).

Ömer prosi zaprzyjaźnionego policjanta o pomoc w powstrzymaniu Alev!Zobacz więcej

W 56. odcinku serialu "Więzień miłości" Alev znajduje dom Zehry (Hazal Subasi) i rozmawia z Sevim (Nur Saçbüker). Ta nie przyznaje się jednak, że zna Zehrę. Kiedy Alev prosi o szklankę wody, nieproszona wchodzi do domu. W środku chowa się Zehra. Na jej szczęście do Alev dzwoni Ömer. Na koniec swojej wizyty Alev prosi, aby Sevim skontaktowała się z nią, gdyby zobaczyła Zehrę. Daje jej swoją wizytówkę. Później Ömer zabiera Zehrę do domu.

Koray (Halit Erman Ersoy) dowiaduje się, że jego mistrzem w pracy jest ojciec Yasemin (Sultan Elif Taş). Nihat (Aykut Igdeli) i Ayse (Yaprak Durmaz) proszą Zehrę, by spędziła dzień z Asją. Sevim nie wie, co się dzieje z Zehrą i podejrzewa najgorsze. Funda nadal narzuca się Korayowi.

Ezgi Baran - serialowa Alev już tak nie wygląda! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • olp (gość)

    też myślę, że po 50 odcinkach to już czas by coś się między nimi zmieniło na lepsze

    14.05.2019 21:26
  • Julia (gość)

    Uwielbiam seriale Tureckie. Omer i Zehra piękna para . Omer więcej powinien okazać miłości Zehrze jest tego warta. Seriale Tureckie mają piękną obsadę aktorską i piękne okolice nagrania seriali. Bosfor jest mnie bliski sercu ponieważ byłam na wakacjach piękne okolice. Polecam.

    13.05.2019 18:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×