"Więzień miłości" odcinek 59. Yener planuje zemstę na Zehrze. Grozi Sevim więzieniem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yener umówił się z Zehrą, ale zobaczył jak wsiada do samochodu innego mężczyzny. W 59. odcinku "Więźnia miłości" Yener postanawia zemścić się na Zehrze i jej rodzinie. Sprawdź, co wydarzy się w 59. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 59. w piątek, 17.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Przez Sevim (Nur Saçbüker) Zehra (Hazal Subasi) spotkała się z Yenerem (Musab Ekici), który zaprosił ją na lunch. Na chwilę przed umówionym spotkaniem, pod dom Zehry podjechał Ömer (Erkan Meriç) i dziewczyna musiała schować się przed Yenerem. Niestety, mężczyzna zauważył jak odjeżdża z Ömerem.

Zehra nie pojawia się na obiedzie z Yenerem! Mężczyzna wpada w szał!Zobacz więcej

W 59. odcinku serialu "Więzień miłości" Ayse (Yaprak Durmaz) prosi Zehrę o rozmowę, ale zaznacza, że wszystko musi zatrzymać dla siebie. Opowiada jej o planach Nihata (Aykut Igdeli) związanych z wyprowadzką. Alev (Ezgi Baran), która próbuje odkryć prawdziwą przeszłość Zehry postanawia ostatecznie rozprawić się ze swoją rywalką. Zauważa ją Leyla (Berna Üçkaleler) i sprawdza, dokąd zmierza. Okazuje się, że Alev idzie do Sevim! Ta jednak grożąc jej nożem, przegania ją.

Ömer odbiera telefon Zehry. Dziewczyna wchodzi do pokoju i jest zestresowana, nie wiedząc kto dzwoni. Wściekły Yener poprzysięga zemstę na rodzinie Zehry i Omerze. Do Sevim dzwoni adwokat Yenera i grozi jej więzieniem za niespłacony dług.

Ezgi Baran - serialowa Alev już tak nie wygląda! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marta (gość)

    Nie "Niestety, mężczyzna zauważył jak odjeżdża z Omerem", tylko " Na szczęście Omer celowo postarał się, by zauważył jak odjeżdża z innym". Wiadomo, że przejechał mu przed nosem z otwartym oknem z premedytacją, by tamten sobie popatrzył.

    16.05.2019 22:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×