"Więzień miłości" odcinek 60. Zehra chce ratować majątek rodziny. Alev proponuje jej pieniądze! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yener jest wściekły na Zehrę. Chce ją zniszczyć! W 60. odcinku "Więźnia miłości" rodzina Zehry usłyszy groźbę zrujnowania. Sprawdź, co wydarzy się w 60. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 60. w poniedziałek, 20.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) nie zjawiła się na lunchu z Yenerem (Musab Ekici), a on zobaczył, jak Zehra wchodzi do samochodu Ömera (Erkan Meriç). Wściekł się i postanowił przyszykować zemstę!

Yener planuje zemstę na Zehrze. Grozi Sevim więzieniem! Zobacz więcej

W 60. odcinku serialu "Więzień miłości" wściekły Yener straszy Sevim (Nur Saçbüker), że papiery dłużne odda prawnikowi i ich zrujnuje. Leyla (Berna Üçkaleler) zawiadamia o tym Zehrę, która chce sprzedać swój wisiorek, ale Ömer jej tego zabrania.

Ömer i Demir (Umut Aksoy) postanawiają wysłać Alev (Ezgi Baran) na dlużej do Ameryki. Tymczasem ona proponuje pieniądze Zehrze.

Ezgi Baran - serialowa Alev już tak nie wygląda! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zuzia (gość)

    Więzień miłości Od 1 do ostatniego odcinka prześledziłam wszystko zobaczyłam także zdjęcia głównych bohaterów Hazal i Erkana Coś niespotykanego żadnej fikcji udawania grania ,to prawdziwe uczucie ,piękna i czysta miłość jeden do drugiego jakich bardzo rzadko można spotkać czy zobaczyć . Na forach Tureckich , Rosyjskich , Polskich bijecie rekordy popularności jako para . Jestem przekonana że bardzo tęsknicie za sobą Erkan jest bardo zazdrosny o Ciebie i wiadomo dla czego . Pomagajcie sobie nawzajem i w aktorstwie jak i w gastronomii . Macie wszystko co Was łączy apartament piękny i najważniejsze podobno mały śliczny syn . Hazal walcz o Erkana nie oddawaj Go nikomu jest Twoją podporą na całe życie . Erkan walcz o Hazal nie oddawaj Jej nikomu to Twoja wielka miłość i przeznaczenie. Niech Allach ma Was w swej opiece .

    23.05.2019 09:53
  • Julia (gość)

    Piękna jest ta chwila jak Omer zaraz jedzie do Zehry i jest obok niej . Szkoda że Omer nie zauważy tego jak Zehra biedna śpi na wąskiej kanapie a przecież takie mają piękne duże łóżko mogliby razem sobie spać, przytulić się pokazać że się kochają i zależy Omerowi na Zehrze. Wiem że muszą odegrać rolę według opisu telenoweli ,w prywatnym życiu na pewno jest inaczej. Omer i Zehra życzę wam dużo miłości. Pozdrawiam .☺☺❤❤💗💗

    20.05.2019 05:55
  • Lilia (gość)

    Szkoda że w serialu tak mało scen w których byłoby widać zazdrość Omera o Zehrę. Bo jest zazdrosny i zakochany, nie bez powodu przejechał samochodem wolno z opuszczoną szybą przed nosem Yenera, chciał, by tamten sobie popatrzył, że ona odjeżdża z innym, z nim! Brakuje więcej takich scen gdzie oboje łapaliby się na myśli, że on/ ona coraz częściej przykuwa ich uwagę.

    19.05.2019 22:01
  • Julia (gość)

    Piękne są seriale Tureckie bardzo ładna obsada aktorska. Bardzo ładnie wyglądają i piękna para jest Zehra i Omer. Nie odrzucajcie kochani miłości jesteście dla siebie przeznaczeni. Omer i Zehra. Pozdrawiam serdecznie. Julia z Polski. Jestem sercem z wami w pięknej okolicy Bosforu. Byłam i wypoczywalam podziwialam piękno morza i może jeszcze kiedyś skorzystam z tych okolic Bosforu. Omer i Zehra niech Was miłość nie opuszcza.

    19.05.2019 20:43
  • Teresa Mikołajczyk (gość)

    Pokochali się na planie gry serialu to było widać jak rodzi się tą piękna miłość łatwiej im było grać ale życie to nie film są cudowni niech im będzie jak najlepiej są młodzi jeszcze wszystko przed Nimi💓💓

    19.05.2019 14:27
  • Julia (gość)

    Zehra skarbie ,Omer jest dla ciebie przeznaczeniem jesteście dla siebie. Nie mów na Omera że jest Tyranem on Cię kocha i chce Cię uwolnić od tego Yenwra. Piękna jest z Was para. Omer i Zehra. Uwielbiam seriale Tureckie i te piękne okolice Bosforu. Wszyscy jesteście piękni i kochani. Pozdrawiam .

    19.05.2019 07:46
  • Zehra (gość)

    Omer, ale ja cie chcę odchodzić. Kocham cię, mój Tyranie!!!

    18.05.2019 19:52
  • ul (gość)

    jeśli nie są razem to chyba jedynie z nadmiaru sławy i pieniędzy im odbiło, bo to dziwne taka miłość jak na zdjęciach i co nagle im przeszło? czego szukają i czego chcą od życia?

    18.05.2019 17:07
  • Julia (gość)

    Omer walcz o miłość Zehry. Piękna jest z Was para. Bardzo lubię wszystkie seriale Tureckie. Omer jesteś dobrym człowiekiem okaż więcej Zehrze uczuć. Piękna obsada aktorów serialu. Piękne okolice Bosforu byłam i polecam super. Omer i Zehra jesteście dla siebie przeznaczeni. Pozdrawiam wszystkich Was kochani. Julia z Poznania. Polska nasza też jest piękna zapraszamy.

    18.05.2019 12:24
  • Yb (gość)

    Skąd wiadomo, że to Zehra odeszła a nie że Omer od niej odszedł? może to była bardziej jego decyzja.

    17.05.2019 21:55
  • Omer (gość)

    Julia, pozwolę jej odejść!

    17.05.2019 18:43
  • Julia (gość)

    Więzień miłości bardzo ładny serial. Omer i Zehra piękna para. Lubię seriale Tureckie piękne okolice Bosforu. Omer nie pozwól odejść Zehrze.

    17.05.2019 18:19