"Więzień miłości" odcinek 62.Yener śledzi Zehrę! Dowie się, gdzie mieszka? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra oddała pieniądze Yenerowi, a on chce dowiedzieć się, skąd je wzięła. W 62. odcinku "Więźnia miłości" Yener będzie śledził Zehrę. Sprawdź, co wydarzy się w 62. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 62. w środę, 22.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Yener (Musab Ekici) szantażował Zehrę (Hazal Subasi). Ömer (Erkan Meriç) dowiedział się, że Zehra potrzebuje pieniędzy na spłatę długów rodziny i postanowił jej dać potrzebną kwotę. Pojechał za Zehrą i zobaczył, jak przekazuje pieniądze mężczyźnie. Wściekł się!

Ömer daje Zehrze pieniądze na spłatę długów!Zobacz więcej

W 62. odcinku serialu "Więzień miłości" Yener pragnie poznać nazwisko dobroczyńcy Zehry. Alev (Ezgi Baran) towarzyszy Zehrze podczas zabawy na placu zabaw z Asją. Nihat (Aykut Igdeli) szuka domu, w którym mógłby zamieszkać z Ayse (Yaprak Durmaz) i Asją.

Yener śledzi Zehrę, by dowiedzieć się, gdzie mieszka. W pewnym momencie Asja zbiega z huśtawki, dzięki czemu Zehra zauważa ukrywającego się Yenera. Nihat prosi Ayse, by zamieszkali we własnym domu. Funda przygotowała Korayowi (Halit Erman Ersoy) niespodziankę - urodzinową imprezę w restauracji, w której pracuje Yasemin. Yasemin jest wściekła.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Marta (gość)

  Ten Yener to popapraniec, jego i Alev łączy to samo- obsesja na punkcie tych, którzy ich nie chcą, ale oni nie chcą tego widzieć i rozumieć.

  22.05.2019 12:38
 • Julia (gość)

  Moi kochani Zehra i Omer. (Hazal )i (Erkan) jesteście piękni i wspaniali. Kocham seriale Tureckie. Piękne okolice Bosforu. Pozdrawiam serdecznie. Julia z Poznania. Polska.

  21.05.2019 19:01
 • Ola (gość)

  Ekstra serial.

  21.05.2019 18:15
 • zehra (gość)

  tylko tureckie seriale

  21.05.2019 18:08
 • Julia (gość)

  Yener ty daj spokój Zehrze i Omerowi oni się kochają ty Yener nie możesz nikogo zmuszać do miłości. Uwielbiam Tureckie seriale. Więzień miłości bardzo ładny serial. Omer i Zehra jesteście dla siebie przeznaczeni. Pozdrawiam Julia z Polski.

  21.05.2019 15:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×