"Więzień miłości" odcinek 63. Alev zleca porwanie Asji! Ömer dowiaduje się o planach Nihata! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra oddała pieniądze Yenerowi, a on chce dowiedzieć się, skąd je wzięła. W 63. odcinku "Więźnia miłości" Yener będzie śledził Zehrę. Sprawdź, co wydarzy się w 63. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 63. w czwartek, 23.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Nihat (Aykut Igdeli) szuka domu, w którym mógłby zamieszkać z Ayse (Yaprak Durmaz) i Asją. Poprosił żonę, aby wyprowadzili się od rodziny. Zehra (Hazal Subasi) wciąż nie może czuć się bezpieczna. Zarówno Alev (Ezgi Baran), jak i Yener (Musab Ekici) wciąż mają ją na oku!

Yener śledzi Zehrę! Dowie się, gdzie mieszka? Zobacz więcej

W 63. odcinku serialu "Więzień miłości" Yener wpędza Salima (Ali Çoban) w kłopoty finansowe. Koray (Halit Erman Ersoy) sprzedaje motocykl, by uratować Salima. Koray dostaje od ojca czek in blanco.

Alev zleca porwanie Asji. Ömer (Erkan Meriç) odbiera telefon Nihata i dowiaduje się, że on i Ajs chcą wyprowadzić się do własnego domu. Wścieka się. - Jeśli nie chcesz mieszkać w tym domu - droga wolna - mówi do Nihata.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zdz (gość)

    Git

    22.05.2019 18:48
  • Julia (gość)

    Uwielbiam serial więzień miłości. Omer i Zehra jesteście dla siebie przeznaczeni. Erkan i Hazal nie rezygnujcie z waszej pięknej miłości. Piękna obsada aktorów serialu. Piękne okolice Bosforu byłam i polecam super. Omer i Zehra jesteście piękni i wspaniali. Pozdrawiam serdecznie. Julia z Poznania z Polski.

    22.05.2019 18:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×