"Więzień miłości" odcinek 66. Zehra i Asja porwane! Ömer zapłaci okup? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Alev zleciła porwanie Asji. Chce, aby winą za wszystko obarczona została Zehra. W 66. odcinku "Więźnia miłości" Ömer dowiaduje się o porwaniu! Sprawdź, co wydarzy się w 66. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 66. we wtorek, 28.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) oddała pieniądze Ömerowi (Erkan Meriç), ale on wciąż nie wierzy, że chodzi o dług rodziny. Uważa, że Zehra wciąż go okłamuje. Alev (Ezgi Baran) zleciła dawnemu znajomemu porwanie Asji.

Zehra zwraca dług Ömerowi! Asja zostanie porwana? Zobacz więcej

W 66. odcinku serialu "Więzień miłości" podczas gdy Beton obserwuje Zehrę i Asję w parku, podjeżdża samochód i ktoś na zlecenie Alev porywa małą. Zehra nie chce jednak do tego dopuścić, więc porywacze są zmuszeni zgarnąć także ją. W minibusie Zehra stara się uspokoić dziewczynkę mówiąc jej, że to tylko zabawa. Sama ukradkiem wyjmuje telefon i próbuje wezwać pomoc, ale jeden z mężczyzn zauważ to i zabiera jej telefon. Alev knuje, jak winę za porwanie zrzucić na Zehrę. Jest wściekła, gdy dowiaduje się, że Zehra wciąż jest z Asją.

Porywacze dzwonią do Ömera. Mężczyzna wie, że nie może o niczym powiedzieć Ayse (Yaprak Durmaz). Zleca Demirowi (Umut Aksoy) szybkie zorganizowanie pieniędzy na okup, a jednocześnie wysyła znajomego policjanta do Yenera (Musab Ekici), bo podejrzewa, że porwanie to jego sprawka.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • sc (gość)

    Ja myślę, że Omer powinien skorzystać z pomysłu Nihata i wyprowadzić się z Zehrą z tego domu. Tym sposobem ucięliby wszelkie intrygi Alev, nawet nie musiałby wiedzieć gdzie mieszkają i niechby ją przez to zazdrość rozsadziła.

    29.05.2019 12:52
  • dla mnie Alev jest chora umyslowo bo doskonala jest Zehra jest bardzo opiekuncza (gość)

    zehre uwielbiam za wszystko bo jest bardzo opiekuncza dla wszystkich tylko tego nie widzi omar i ciogle wierzy Alew tej przeklentej rozie

    28.05.2019 21:19
  • Julia (gość)

    Omer wszystko co złe widzisz u Zehry kiedy zrobisz porządek z tą chorą umysłowo Alev ??? Omer jesteś dobrym człowiekiem okaż więcej Zehrze uczuć. Piękna jest z Was para. Nie pozwól odejść Zehrze. Alev Ciebie wogole nie słucha tylko szkodzi wam. Nas oglądających ten serial już denerwuje że tak rządzi prostacka Alev i służąca. Piękna jest z Was para. Omer i Zehra jesteście dla siebie przeznaczeni. Julia z Poznania.

    28.05.2019 15:16
  • Ell (gość)

    Dlatego ja na jakiś czas dałam sobie spokój z oglądaniem....Zacznę po wakacjach.

    28.05.2019 14:24
  • Edyta (gość)

    Oglądam ten serial, ale też mnie irytuje bierność i jakaś ociężałość umysłowa bohaterów. Kiedy ta Ajse zauważy, że brat jest bardzo szorstki wobec żony i nijak nie widać po nich ani szczęścia ani miłości, albo milczą albo tylko na siebie patrzą. Kiedy Omer ustawi do pionu Alev, to już jest nudne, że niby jej coś zleca a ta i tak robi co chce. Kiedy ta ciotka przejrzy na oczy ze Alev ciągle knuje? A Nazan jako służąca kiedy nabierze rozumu, że się nie kopie dołków pod żoną pracodawcy i panią domu, jaką jest Zehra? dotąd nie zauważyła, że Omer nie chce Alev nawet widzieć? No chyba że jedynie w pracy. I jeszcze ci młodzi- Yasemin i Koray, ona głupiutka chyba się nawet boi tej całej Fundy, on jak ciele nie rozumie, ze w balona go ta blondyna robi i się do niego klei? Czy oni tam mają rozum? Po ponad 60 odcinkach to jednak akcja powinna się bardziej posunąć do przodu, tymczasem nic nie drgnęło. Bo Omer ciągle uważa Zehrę za oszustkę i naciągaczkę, po kilku miesiącach małżeństwa powinni się oboje łapać na tym, że już coś do siebie czują, choć jeszcze nie chcą tego głośno powiedzieć. A tu nic, jakby ciągle był 1 odcinek.

    28.05.2019 11:33
  • Maria (gość)

    Czy w koncu ruszy jakas akcja to jest serial w ktorym stoja patrza sobie w oczy lub nie histerii nie ma konca kazdy wlazi z butami we wszystkie sprawy a ta Alev to psychiczna i dziw bierxe że despotyczny Omer nie może sobie poradzić nigdy więcej tureckich seriali

    27.05.2019 22:57
  • Julia (gość)

    Omer uspokoj tę chorą psychicznie Alev ona wszystko robi złośliwie. Zehra robi wszystko żeby była zgoda. Omer i Zehra jesteście piękni i wspaniali aktorzy kochająca się para. Życzę wam szczęścia. Pozdrawiam Julia z Poznania.

    27.05.2019 17:04