"Więzień miłości" odcinek 67. Porywacze namierzeni! Alev pomaga im uciec! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Asja została porwana na zlecenie Alev. Porywacze zabrali jednak też Zehrę. W 67. odcinku "Więźnia miłości" Ömer i jego ludzie ustalą miejsce pobytu porywaczy! Sprawdź, co wydarzy się w 67. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 67. w środę, 29.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran) zleciła dawnemu znajomemu porwanie Asji. Dziewczynka była z Zehrą (Hazal Subasi), gdy dwóch mężczyzn podjechało i wciągnęło ją do auta. Zehra nie dała jednak za wygraną. Porywacze musieli zabrać także i ją.

Zehra i Asja porwane! Ömer zapłaci okup?Zobacz więcej

W 67. odcinku serialu "Więzień miłości" porywacze nadal przetrzymują Zehrę i Asję. Ömer (Erkan Meriç), aby ochraniać Ayse (Yaprak Durmaz), wysyła rodziców Asji na romantyczną noc do pewnego hotelu. Demir (Umut Aksoy) zorganizował pieniądze na okup, a drugi przyjaciel Ömera, Tajfun organizuje poszukiwania.

Porywacze zostają namierzeni, lecz Alev ich uprzedza. Dzwoni i mówi, że jak najszybciej muszą zacząć uciekać. W tym czasie Zehra próbuje znaleźć sposób, aby wymknąć się porywaczom. Przed przyjazdem policji udaje im się zmienić miejsce.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Emg (gość)

    To że Alev knuje mogę jeszcze zrozumieć, wariatka nie chce zrozumieć, że Omer nie tylko jej nie kocha, ale nawet nie chce z nią przebywać i toleruje ją jedynie ze względu na ciotkę, bo nawet nie na pracę, na pewno by kogoś na jej miejsce znaleźli. Nie mogę natomiast zrozumieć dlaczego nikt, nawet Zehra nie nazywa wprost że Alev coś knuje, dlaczego nikt tego nie widzi i kiedy ona zacznie wreszcie być karana za swoje czyny???

    28.05.2019 19:39
  • Julia (gość)

    Straszne przeżycie małej dziewczynki Asji. Zehra wszystko robi dla jej dobra Omer walcz o Zehre. Alev ta chora kobieta psychicznie powinna być dawno usunięta z tego rodzinnego domu robi co chce i jeszcze uśmiecha się perfidnie . Lubię seriale Tureckie lecz już mnie denerwuje ta chora kobieta psychicznie Alev. Omar musisz tę kobietę ukarać tę Alev nie Zehre. Omar i Zehra jesteście dla siebie przeznaczeni. Piękni i wspaniali. Kochajcie się skarby. Pozdrawiam i życzę szczęścia Julia z Poznania.

    28.05.2019 18:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×