"Więzień miłości" odcinek 68. Porywacz grozi, że zabije Zehrę! Co zrobi Ömer? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Asja wciąż są w rękach porywaczy. W 68. odcinku "Więźnia miłości" Ömer pojedzie na miejsce, gdzie są przetrzymywane! Sprawdź, co wydarzy się w 68. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 68. w czwartek, 30.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) wysłał Ayse (Yaprak Durmaz) i Nihata (Aykut Igdeli), aby spędzili romantyczny czas tylko we dwoje. Sam próbuje znaleźć porywaczy i odzyskać Asję. Dzięki Alev (Ezgi Baran) porywaczom udało się opuścić pierwsze miejsce pobytu.

Porywacze namierzeni! Alev pomaga im uciec! Zobacz więcej

W 68. odcinku serialu "Więzień miłości" Ayse i Nihat są na romantycznym wyjeździe, lecz siostra Ömera ma złe przeczucia. Funda (Baba Şarkılar) narzuca się Korayowi (Halit Erman Ersoy), co denerwuje Yasemin (Sultan Elif Taş). Ömer jedzie na miejsce przetrzymywania Asji i Zehry (Hazal Subasi).

Ömer ukradkiem zabiera Asję, ale słyszy krzyk Zehry. Wraca po nią i widzi, jak jeden z porywaczy trzyma pistolet wymierzony w jej głowę. Kiedy Ömer próbuje podejść, pada strzał! Okazuje się, że to Tajfun strzelił do porywacza. Asja i Zehra zostają uratowane. Alev boi się, że porywacze ją zdradzą. W domu Koraya Yasemin widzi pudła z wyrobami z warsztatu ojca.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Julia (gość)

  Uwielbiam serial więzień miłości. Omer i Zehra jesteście dla siebie przeznaczeni. Piękna para i bardzo ładnie wygladacie. Szkoda że ta Alev tak poniza Zehre. Szkodnik rodziny i chora psychicznie Alev. Omer i Zehra pielegnujcie swoją piękna miłość. Pozdrawiam Julia z Poznania.

  02.06.2019 16:19
 • brak wiarygodności (gość)

  Zachowanie małej Asji jest nieprawdopodobne. Tak małe dziecko nie umiałoby skłamać, ze to była tylko zabawa i nie dochowałaby tajemnicy przed matką, że została porwana a ciocia wtedy krzyczała. Wygadałaby się przed Alev co to za Uciecha, którą odwiedzają, matce Zehry wspomniała, że ciocię kochają wszyscy i wymieniła całą rodzinę jakimś cudem pomijając wujka a powinna o nim wspomnieć, nawet o zaczepiającym ją Yenerze powinna rodzicom powiedzieć. Ale z drugiej strony to jej jest chyba bliższa ciocia z wujkiem niż rodzice.

  31.05.2019 23:23
 • Kinga (gość)

  Zehra i Omer pasują do siebie. Super film.

  31.05.2019 18:03
 • Julia (gość)

  Omer nie pozwól odejść Zehrze. Zehra jest dobrą kobietą. Alev to jest okropna i chora psychicznie kobieta. Ukarać trzeba Alev i wyrzucić z domu rodzinnego to ona wykorzystuje wszystkich dobro . Zehra cierpi przez tę chorą psychicznie Alev. Bardzo jest mnie żal dziewczynki Asji co ta dziewczynka przeżywa. Omer uwierz Zehrze i pielegnujcie waszą miłość jesteście piękni i wspaniali. Julia z Poznania. Bardzo lubię wszystkie seriale Tureckie piękne okolice Bosforu byłam i polecam super. Pozdrawiam.

  29.05.2019 15:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×