"Więzień miłości" odcinek 69. Yener odnajduje Zehrę! Alev znowu pomaga porywaczowi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Asja zostały uratowane z rąk porywaczy. W 69. odcinku "Więźnia miłości" Ömer będzie próbował ukryć wszystko przed Ayse! Sprawdź, co wydarzy się w 69. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 69. w piątek, 31.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) doprowadził do odnalezienia porywaczy i uratowani Asji i Zehry (Hazal Subasi). Wciąż jednak musi uważać, aby o niczym nie dowiedziała się Ayse (Yaprak Durmaz). Alev (Ezgi Baran) obawia się, że porywcze ją wydadzą.

Porywacz grozi, że zabije Zehrę! Co zrobi Ömer? Zobacz więcej

W 69. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer, Zehra i Asja zręcznie wymigują się od wyjaśnień związanych z porwaniem. Ayse dopytuje, ale córka cały czas opowiada jej o grze, w której brała udział razem z Zehrą. Koray (Halit Erman Ersoy) zapisuje Yasemin (Sultan Elif Taş) na egzamin i szuka pieniędzy na wpisowe.

Alev idzie do jednego z porywaczy do szpitala. Dostęp do niego jest jednak ograniczony. Pilnuje go policja. Drugi porywacz pojawia się w pobliżu rezydencji Ömera i zauważa go Zehra. Ömer dzwoni na policję. Tymczasem mężczyzna kontaktuje się z Alev, która pomaga mu uciec przed policją. Yener (Musab Ekici) w końcu odnajduje Zehrę. Przez przypadek widzi ją, gdy ta jest na obiedzie z Ömerem i Ayse.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Ludzie to jest tylko film jakieś emocje muszą być a ty to przeżywasz jak orgazm

    30.05.2019 21:31
  • Julia (gość)

    Boże kochany jak dobrze że zostały uratowane Zehra i Asja co ta dziewczynka musiała przeżyć. ?? Omer tę chorą psychicznie kobieta Alev wyrzuć z domu. Alev ciągle będzie niszczyć wasze szczęście rodzinne. Omer zaufaj Zehrze i nie pozwól jej krzywdzic przez tę chorą psychicznie Alev. Bardzo lubię wszystkie seriale Tureckie piękne okolice Bosforu byłam i polecam super. Pozdrawiam .

    30.05.2019 18:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×