"Więzień miłości" odcinek 70. Yener zatrzymany przez ochronę lokalu! Zehra i Ömer jadą na policję [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Asja zostały uratowane z rąk porywaczy. W 70. odcinku "Więźnia miłości" Ömer będzie próbował ukryć wszystko przed Ayse! Sprawdź, co wydarzy się w 70. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 70. w poniedziałek, 3.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Asja i Zehra (Hazal Subasi) zostały uratowane. Razem z Ömerem (Erkan Meriç) starają się ukryć prze Ayse (Yaprak Durmaz) prawdę. Alev (Ezgi Baran) pomogła jednemu z porywaczy uciec przed policją.

Yener odnajduje Zehrę! Alev znowu pomaga porywaczowi! Zobacz więcej

W 70. odcinku serialu "Więzień miłości" Yener (Musab Ekici) widzi Zehrę z rodziną w klubie i chce się tam wedrzeć. Zehra je kolację z całą rodziną Ömera. Yenera zatrzymuje ochrona lokalu. Mężczyzna w końcu ucieka.

Alper udziela korepetycji Yasemin (Sultan Elif Taş), co denerwuje Koraya (Halit Erman Ersoy). Zehra i Omer jadą na policję złożyć zeznania. Salim (Ali Çoban) jest zadowolony ze swojego ucznia Koraya i zaprasza go do domu na kolację.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ver (gość)

  Najlepsza jest Ajse z tym swoim Abi? na widok brata. Czy oni nie mogli jej pisać różnych kwestii na wejście Omera? Czemu się dziwi, ze go widzi skoro z nią mieszka? I drugi klasyk "co tu robisz"? Za najgłupszą scenę uważam tę, w której Zehra szukając kontraktu (którego miała pilnować, by nie wpadł w niepowołane ręce, więc go włożyła do gazety i zostawiła na stoliku!!) przeszukiwała pokój Nazan. W tym czasie służąca szła do swojego pokoju, Zehra się "schowała" przy szafie i Nazan już naciska klamkę, już wchodzi i nagle tere! W drzwiach staje Omer, teleportował się chyba, a Nazan ulotniła :) Bardzo nielogiczne i niedopracowane.

  04.06.2019 23:50
 • lel (gość)

  Najlepsze teksty w serialu: "Bracie to ty ? " "bo ja chciałam..." "ale ja" I ta drętwota aktorów i bezradność brak sprytu itd. A na placu zabaw dziewczynka leciała w stronę schodów i nie wiedziała po co tam biegła. Reżyseria 1 Klasa xD Beton najlepszy z tego serialu mówi oczami xD I scena w palącym się magazynie też the best. Omer omijał ogień którego nie było.

  03.06.2019 07:43
 • Ef (gość)

  Wszystko fajnie i ładnie ale co druga scena to aktorzy z telefonem przy uchu, jak oni by ten serial nakręcili gdyby nie komórki?

  31.05.2019 23:14
 • Julia (gość)

  Więzień miłości bardzo ładny serial. Nareszcie że Zehra i Asja zostały uratowane Zehra i Asja przeżyły dramat przez tę chorą psychicznie kobieta Alev. Omar wyrzuć z domu rodzinnego tę chorą psychicznie kobieta Alev. Nareszcie Zehra spała godnie w łóżku Omer i Zehra piękna para widać wasze piękny uśmiech i szczęście rodzinne. Julia z Poznania. Pozdrawiam.

  31.05.2019 18:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×