"Więzień miłości" odcinek 71. Warsztat Salima zdemolowany! Porywacz szantażuje Alev! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yener nie spocznie, dopóki nie zemści się na Zehrze. W 71. odcinku "Więźnia miłości" zdemoluje warsztat jej ojca! Sprawdź, co wydarzy się w 71. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 71. we wtorek, 4.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Asja i Zehra (Hazal Subasi) zostały porwane z polecenia Alev (Ezgi Baran), ale dzięki Ömerowi (Erkan Meriç) nic im się nie stało. Yener (Musab Ekici) zobaczył Zehrę w towarzystwie Ömera na kolacji i jest wściekły.

Yener zatrzymany przez ochronę lokalu! Zehra i Ömer jadą na policjęZobacz więcej

W 71. odcinku serialu "Więzień miłości" Koray (Halit Erman Ersoy) je kolację w domu Salima (Ali Çoban). Wychodzi wcześniej po telefonie Fundy. Yener i Beton demolują warsztat Salima. Później Yener pojawia się w nim i udaje zatroskanego losem ojca Zehry.

Ömer zaczyna zachowywać się wobec Zehry coraz łagodniej. Kiedy kobieta ma koszmary w związku z porwaniem, Ömer próbuje ją uspokoić. Tymczasem, porywacz szantażuje Alev, domaga się pieniędzy. Alev nie ma takiej sumy, postanawia sprzedać biżuterię.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Alev wiem że masz taką rolę aktorską w filmie więzień miłości. W życiu prywatnym jesteś inna , miła lecz Hazal czyli Zehra jest ładniejsza i nie ma tyle makijażu na twarzy co Ty. Erkan i Hazal pasują do siebie i się kochają. Miłości nie da się oszukać. Omer i Zehra jesteście dla siebie przeznaczeni. Bardzo lubię seriale Tureckie piękne okolice Bosforu byłam i polecam super. Julia z Poznania. Omer i Zehra życzę wam dużo miłości. Pozdrawiam.

    05.06.2019 10:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×