"Więzień miłości" odcinek 73. Yener włamuje się do domu Demira! Co zamierza? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yener sądzi, że Demir jest szefem Zehry. W 73. odcinku "Więźnia miłości" włamie się do jego mieszkania! Co zamierza zrobić? Sprawdź, co wydarzy się w 73. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 73. w czwartek, 6.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Yener (Musab Ekici) chce zemścić się na Zehrze (Hazal Subasi) i wszystkich bliskich jej osobach. Zdemolował już warsztat Salima (Ali Çoban), a teraz wziął Demira (Umut Aksoy) za Ömera (Erkan Meriç)!

Zehra wymyka się z domu! Alev nakłania porywacza do zabójstwa! Zobacz więcej

W 73. odcinku serialu "Więzień miłości" Yasemin (Sultan Elif Taş) orientuje się, że opowieści Fundy o związku z Korayem (Halit Erman Ersoy) to kłamstwa. Müzeyyen wykupuje od jubilera kolczyki i oddaje je Alev (Ezgi Baran).

Na skutek nieporozumienia Yener myśli, że "szefem" Zehry jest Demir. Zdobywa jego adres, włamuje się do domu i demoluje go. Kiedy chce wychodzić, do domu wraca Demir z... Ömerem!

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gosia (gość)

  Też im życzę dużo szczęścia i miłości oraz by się wspierali w życiu prywatnym, piękna z nich para. Pozdrawiam

  06.06.2019 12:23
 • Ola (gość)

  Masz rację Gosia że tam wszyscy zachowują się jakby mózgu nie mili w głowach. Ja tylko podziwiam Omera że troszczy się o bezpieczeństwo Zehry. Dobrze że jest taki opiekuńczy dla Zehry tylko żeby też ją mógł zrozumieć i pozwolić odwiedzać rodziców, jeżeli Omer kocha Zehre to powinien też razem z Zehra odwiedzić rodziców. Tylko to jest taka telenowela i tak muszą aktorzy grać rolę. Najważniejsze że Omer i Zehra kochają się i wspierają w życiu prywatnym. Życzę im dużo szczęścia i miłości. Pozdrawiam.

  05.06.2019 20:56
 • Gosia (gość)

  Brawo Ola, miałam to samo napisać. Alev powinna być wreszcie karana, a nie nagradzana drogimi kolczykami. Czemu mają służyć takie sceny? Też mnie wkurza ślepota członków rodziny na jej intrygi i poniżanie Zehry. Nawet głupiutka Nazan powinna już pojmować, ze lepiej zrobi stając po stronie Zehry choćby w ukryciu niż być na przeszpiegach u Alev za co słyszy jedynie obelgi. Jaką ona ma korzyść, że tak jej wiernie służy? Oglądam tylko dla głównych bohaterów, bo akcja i logika tego serialu są oderwane od rzeczywistości.

  05.06.2019 20:20
 • Ola (gość)

  Już denerwuje mnie ten film. Alev powinna być ukarana ,a nie nagradzana kolczykami. Jaka to głupota jest w tym filmie. Zehre ciągle poniza Alev ciocia czy matka tego nie widzi.??? Omer na wszystko Alev pozwala i robi co chce ta psychicznie chora Alev.

  05.06.2019 18:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×