"Więzień miłości" odcinek 74. Ömer i Demir szukają włamywacza. Yener wchodzi do domu drugi raz! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yener włamał się do domu Demira sądząc, że to jest on szefem Zehry. W 74. odcinku "Więźnia miłości" wejdzie do domu przyjaciela Ömera jeszcze raz! Sprawdź, co wydarzy się w 74. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 74. w piątek, 7.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Yener (Musab Ekici) włamał się do domu Demira (Umut Aksoy), biorąc go za Ömera (Erkan Meriç). O mało nie został przez nich nakryty. W ostateczności udało mu się jednak uciec.

Yener włamuje się do domu Demira! Co zamierza? Zobacz więcej

W 74. odcinku serialu "Więzień miłości" Yener zgubił portfel, podejrzewa że w domu Demira. Postanawia włamać się tam ponownie. Porywacz domaga się od Alev (Ezgi Baran) większej sumy. Yasemin (Sultan Elif Taş) wyznaje Korayowi (Halit Erman Ersoy), że wie o sprzedanym skuterze i wręcza mu bransoletkę przyjaźni.

Alev oficjalnie rezygnuje z wyjazdu do Ameryki. Demir i Ömer szukają włamywacza. Ömer zaleca Zehrze (Hazal Subasi), aby była uważna i dawała mu znak jak tylko zobaczy coś podejrzanego. Podczas kolacji Ömer dostaje informację od Demira, że w jego domu znowu ktoś był.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ula (gość)

  A mnie odpowiadają te ich przeciągłe sceny, np. wtedy gdy oboje upadli na ziemię z lekka przerażeni że mogą zostać potrąceni przez samochód. Szokiem było dla nich to że znaleźli się po raz pierwszy tak blisko siebie, potrzebowali czasu, by ochłonąć i uroczo to zagrali.

  09.06.2019 16:38
 • Julia (gość)

  Masz rację Asiu ładny film tylko nie rozumiem dlaczego to tak wszystko powoli dochodzą do prawdy. Denerwuje mnie ta cwaniara Alev i Yener. Wiem że to jest tylko film , ale ile to można znosić te upokorzenia wobec Zehry. Omer powinien wkroczyć w tę rodzinną manipulację i przekonać ich kto rządzi. Piękna jest para Omer i Zehra życzę im dużo miłości i serdeczności. Pozdrawiam.

  07.06.2019 18:25
 • Aśka (gość)

  Fajny film tylko bardzo wolne ruchy mają Niektóre momenty sa wkurzajace.

  07.06.2019 14:03
 • Julia (gość)

  Piękni są aktorzy Tureccy. Erkan i Hazal ładnie wygladacie razem . Ten film zbliżył Was do siebie. Omer jesteś dobrym człowiekiem i wiem że nie skrzywdził byś Zehry. Jesteście piękni i miło na Was kochani popatrzeć. Pozdrawiam serdecznie Julia z Poznania. Byłam kilka razy w Turcji piękne okolice Bosforu. Polska też jest piękna zapraszamy.

  07.06.2019 09:30
 • Sylwia (gość)

  😏😏😏

  06.06.2019 15:32
 • Julia (gość)

  Omer nie pozwól ponizac przez Alev Zehry. Piękna obsada aktorów serialu więzień miłości. Omer walcz o miłość Zehry. Pozdrawiam.

  05.06.2019 18:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×