"Więzień miłości" odcinek 75. Ömer potrącony samochodem przez Yenera! Co z nim będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yener włamał się do domu Demira, a gdy zgubił portfel, wszedł tam jeszcze raz. W 75. odcinku "Więźnia miłości" samochodem potrąci Ömera! Sprawdź, co wydarzy się w 75. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 75. w poniedziałek, 10.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Yener (Musab Ekici) wziął Demira (Umut Aksoy) za za Ömera (Erkan Meriç) i sądzi, że jest to szef Zehry (Hazal Subasi). Dwukrotnie włamał się do domu Demira. Tymczasem, porywacz domaga się od Alev (Ezgi Baran) większej sumy.

Ömer i Demir szukają włamywacza. Yener wchodzi do domu drugi raz! Zobacz więcej

W 75. odcinku serialu "Więzień miłości" porywacz podaje się za lekarza i uwalnia ze szpitala swojego wspólnika. Yener widzi Ömer pod domem Demira, potrąca go samochodem i odjeżdża. Ayse (Yaprak Durmaz) martwi się o brata, który tak nagle wyszedł w trakcie kolajcji. Prosi Zehrę, aby do niego zadzwoniła.

Alev oznajmia, że rezygnuje z posady w rodzinnej firmie. Twierdzi, że zmusił ją do tego Ömer, który wysyłając ją do Ameryki dął wyraz temu, że nie chce jej ani w firmie, ani w domu. Demir bezskutecznie usiłuje przekonać ją do zmiany decyzji.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zainteresowana (gość)

    W porządku Julio, rozumiem. Przepraszam, nie chciałam być wścibska. Pozdrawiam.

    09.06.2019 23:53
  • Marta (gość)

    do Wioli- ależ Omer umie okazać swoje uczucia do Zehry, mówi to oczami. Poza tym jego szorstkość i tyrania wobec Zehry są próbą zagłuszenia prawdziwych uczuć, on już ją szaleńczo kocha i jest zazdrosny, jednak z racji swoich uprzedzeń tkwi w martwym punkcie.

    09.06.2019 20:51
  • Julia (gość)

    Odp.zainteresowanej. Przepraszam lecz nie mogę zdradzić tej tajemnicy czy Omer ( Erkan) i Zehra ( Hazal )są razem. To jest tajemnica prywatnego ich życia. Ja bardzo ich lubię, piękna para wspierają się wzajemnie i szanują swoją piękną miłość. Życzę im dużo pięknej miłości. Julia z Poznania. Pozdrawiam serdecznie wszystkich aktorów serialu więzień miłości i innych. 😯😻😻☺☺💋💋💚💛💖💖💕💕

    09.06.2019 20:08
  • Gina (gość)

    Piękna para ale tylko w filmie bo w życiu prywatnym juz nie są razem .Widąc ze Omer sam nie wie czego chce .Jak zajął się gotowaniem to nie wygląda już tak fajnie .Przybyło mu się.

    09.06.2019 19:14
  • wiola (gość)

    szkoda że Omer nie umie okazać miłości serial bardzo ładny

    09.06.2019 19:04
  • wioia (gość)

    bardzo mi się podoba serial Więzień miłości .

    09.06.2019 19:01
  • zainteresowana (gość)

    Julio, jeśli możesz sprecyzuj proszę co znaczą słowa "Otrzymałam dowód waszej pięknej miłości". Czy są może razem? Bardzo im tego życzę. Dziękuję!

    09.06.2019 16:34
  • Julia (gość)

    Uwielbiam seriale Tureckie. Szczególnie więzień miłości. Omer ( Erkan) i Zehra ( Hazal) jesteście piękna parą. Dziękuję wam kochani że w życiu prywatnym kochacie się wzajemnie i wpieracie. Otrzymałam dowód waszej pięknej miłości. Piękna obsada aktorów serialu więzień miłości. Piękna jest okolica Bosforu byłam i polecam super. Julia z Poznania. Polskie okolice też są piękne trzeba zwiedzać. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. ☺☺👍👍💔💗💝💝💞💖💖💛💛

    09.06.2019 15:01
  • ala (gość)

    uwielbiam tureckie seriale co jeden to leprzy pozdrawiam aktorow

    09.06.2019 14:22
  • Renatka (gość)

    Bardzo uwielbiam seriale Tureckie💕pozdrawiam wszystkich aktorów poprzednich i obecnych filmów suoer 👍😘🥂🍾

    08.06.2019 14:22
  • Julia (gość)

    Ojejku co za tragedia. Omer Ty musisz rządzić w domu rodzinnym nie Alev i Yener. Wiem że to tylko film i obsada aktorska musi tak grać. Ja lubię wszystkie seriale Tureckie. Jestem wrażliwą osobą i przeżywam krzywdę Zehry i twoją. Omer ( Erkan) i Zehra (Hazal) jesteście tacy piękni i wspaniali. Omer walcz o miłość Zehry. Julia z Poznania. Pozdrawiam Was kochani.

    07.06.2019 20:48