"Więzień miłości" odcinek 76. Zehra przekona Ömera, aby zatrzymał Alev? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Alev postanowiła odejść z firmy. Wszystko po tym, jak Ömer chciał wysłać ją do Stanów Zjednoczonych. W 76. odcinku "Więźnia miłości" Müzeyyen i Ayse poproszą Zehrę, aby wstawiła się za Alev. Sprawdź, co wydarzy się w 76. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 76. we wtorek, 11.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Yener (Musab Ekici) potrącił Ömera (Erkan Meriç) samochodem, ale nic poważnego się nie stało. Z kolei Alev (Ezgi Baran) oznajmiła rodzinie, że odchodzi z firmy. Müzeyyen (Fatma Karanfil) bardzo zaniepokoiła ta wiadomość.

Ömer potrącony samochodem przez Yenera! Co z nim będzie?Zobacz więcej

W 76. odcinku serialu "Więzień miłości" Alev podejmuje ostateczną decyzję o odejściu z firmy. Müzeyyen i Ayse (Yaprak Durmaz) proszą Zehrę (Hazal Subasi), by wpłynęła na Ömera. Liczą, że mężczyzna zmieni zdanie na temat Alev.

Zehra przychodzi do Ömera i mówi mu o wszystkim. Ten wpada we wściekłość i obwinia o wszystko Zehrę. Wskazuje, że gdyby nie jej kłamstwa, nie musiałby wysyłać Alev do USA. Ostatecznie jednak postanawia, że Alev zostanie. Chce, aby rodzina odebrała to jako wyraz ogromnej miłości do Zehry. Salim (Ali Çoban) dziękuje Yenerowi za propozycję pożyczki. Ciocia Cewrije niespodziewanie przyjeżdża z wizytą.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pies (gość)

    Pies

    10.06.2019 20:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×