"Więzień miłości" odcinek 77. Zehra spotyka się z Yenerem! Ömer znowu ich zobaczy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Müzeyyen i Ayse poprosiły Zehrę, aby przekonała Ömera do zatrzymania Alev w Turcji. W 77. odcinku "Więźnia miłości" Ömer ostatecznie podejmie decyzję. Sprawdź, co wydarzy się w 77. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 77. w środę, 12.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) chciał wysłać Alev (Ezgi Baran) do Stanów Zjednoczonych. Kiedy ta oznajmiła, że odchodzi z firmy, Müzeyyen (Fatma Karanfil) i Ayse (Yaprak Durmaz) poprosiły Zehrę (Hazal Subasi), by wpłynęła na Ömera.

Zehra przekona Ömera, aby zatrzymał Alev?Zobacz więcej

W 77. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra przekonuje Ömera, by zgodził się na dalszą pracę Alev w firmie. Funda nie przypomina Yasemin (Sultan Elif Taş) o egzaminie. Zehra próbuje być pomocna mężowi. Ömer wciąż jest jednak szorstki i prosi, aby Zehra nie przychodziła i nie przeszkadzała mu.

Zehra idzie do parku po Asyę i ciotkę Cewrije. Spotyka Yenera (Musab Ekici), który - zaślepiony miłością - jest zdeterminowany, by zdobyć wymarzoną kobietę. Mówi Zehrze, że należy do niego i nie może być z żadnym innym mężczyzną. Tymczasem, Ömer orientuje się, że Zehry nie ma w domu. Demir (Umut Aksoy) widzi Zehrę z Yenerem.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Omer i Zehra jesteście dla siebie przeznaczeni. Nie pozwólcie odejść tej waszej pięknej miłości. Erkan jesteś dobrym człowiekiem i wiem że będziesz szczęśliwy z Zehra ponieważ widać w waszych sercach miłość. Zehra jest miła i dobrą kobietą. Życzę wam dużo miłości. Pozdrawiam Julia z Poznania.

    12.06.2019 10:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×