"Więzień miłości" odcinek 80. Yener zabrany przez ochroniarzy! Ömer zaprasza Leylę na kolację! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra ma nadzieję, że nie będzie musiała dłużej ścierać się z Yenerem. W 80. odcinku "Więźnia miłości" Yener zostanie schwytany przez ochroniarzy. Sprawdź, co wydarzy się w 80. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 80. w poniedziałek, 17.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) postanowiła ostatecznie rozmówić się z Yenerem (Musab Ekici). Razem z Leylą (Berna Üçkaleler) zwabiła go do restauracji, w której ma dojść do spotkania. Alev (Ezgi Baran) zabrała z firmy dokumenty związane z przetargiem i Demir (Umut Aksoy) musiał odwołać ważne negocjacje.

Alev wykrada dokumenty z firmy! Zobacz więcej

W 80. odcinku serialu "Więzień miłości" Nihat (Aykut Igdeli) informuje Ömera, że Alev zabrała z biura dokumenty dotyczące przetargu. Leyla wspiera Zehrę w czasie spotkania z Yenerem. Na wszelki wypadek rozmowę nagrywają na telefon. Yener mówi, że rodzina Zehry jest w jego rękach, a on zniszczy każdego, kto stanie na drodze do jego szczęścia z Zehrą. Przyznaje się też do zabicia człowieka oraz włamania do domu Demira (Umut Aksoy).

Yener wpadła we wściekłość. Chce odebrać Leyli telefon, a ona zapowiada mu, że jeśli nie da spokoju Zehrze, nagranie trafi na policję. Dochodzi do szarpaniny, ale kiedy pojawiają się ochroniarze restauracji, Zehra i Leyla uciekają. Kiedy żegnają się przed domem Zehry, spostrzega ich ciocia Dżewrije, która mówi o towarzyszce Zehry Ömerowi. Mąż Zehry zatrzymuje Leylę i zaprasza ją na rodzinną kolację. Ochroniarze ojca Koraya próbują metodą siłową wycisnąć z Yenera, dlaczego się szarpał z Korayem (Halit Erman Ersoy).

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Barbara (gość)

    Dlaczego nie mogę oglądać serialu więzień miłości w wersji polskiej gdy jestem w Hiszpanii dlaczego jestem dyskriminiwana

    05.09.2019 12:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×