"Więzień miłości" odcinek 81. Zehra odda Yenerowi nagranie? Ömer znowu obraża żonę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Leyla nagrały Yenera. Mężczyzna obawia się, że jego występki ujrzą światło dzienne. W 81. odcinku "Więźnia miłości" będzie próbował odzyskać nagranie. Sprawdź, co wydarzy się w 81. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 81. we wtorek, 18.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) ma nagranie obciążające Yenera (Musab Ekici). Nie może jednak skontaktować się z Leylą (Berna Üçkaleler). Alev (Ezgi Baran) zabrała z firmy dokumenty związane z przetargiem i Demir (Umut Aksoy) musiał odwołać ważne negocjacje.

Yener zabrany przez ochroniarzy! Ömer zaprasza Leylę na kolację! Zobacz więcej

W 81. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra martwi się o Leylę. Idzie do niej, ale jej nie zastaje. Idąc do warsztatu ojce, spotyka Yeneraa, który próbuje namówić Zehrę, by oddała mu obciążające go nagrania. Przerywa im Salim (Ali Çoban). Alev przychodzi do firmy z komputerem Ömera. Jemu udaje się zażegnać kryzys w firmie.

Yasemin (Sultan Elif Taş) w tajemnicy przed matką spotyka się z Korayem (Halit Erman Ersoy). Koray zwierza się Alperowi, że jest zakochany w Yasemin. Po powrocie do domu Zehra odbywa poważną rozmowę z Ömerem. Prosi go, aby wreszcie ją wysłuchał i dał wyjaśnić, dlaczego zgodziła się na ich układ. Ömer nie chce jednak słuchać. Po raz kolejny nazywa Zehrę kłamczuchą.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×