"Więzień miłości" odcinek 82. Zehra chce spać w łóżku Ömera! Sevim zdobędzie nagranie dla Yenera? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Ömer znowu się pokłócili. Zehra ma dosyć bycia poniżaną. W 82. odcinku "Więźnia miłości" postanowi działać dokładnie z zaleceniami w kontrakcie. Sprawdź, co wydarzy się w 82. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 82. w środę, 19.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) odbyła poważną rozmowę z Ömerem (Erkan Meriç). Poprosiła go, aby wreszcie ją wysłuchał i dał wyjaśnić, dlaczego zgodziła się na ich układ. Zamiast tego Ömer po raz kolejny nazwał ją kłamczuchą. ART[73120]

W 82. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra wczuwa się w rolę żony, drobiazgowo realizując warunki kontraktu. To budzi wściekłość Alev (Ezgi Baran). Wieczorem Zehra zapowiada mężowi, że przez kolejne sześć miesięcy będzie korzystać z sypialni w takim samym stopniu jak Ömer. Chce, aby każde z nich spało w łóżku przez tydzień na zmianę. - Możesz kupić większą sofę jeśli chcesz, żeby było ci wygodniej - mówi układając się w łóżku.

Yener (Musab Ekici) nakazuje Sevim (Nur Saçbüker), by zdobyła telefon z kompromitującymi go nagraniami. Kobieta dzwoni do Zehry i domaga się wyjaśnień, co zaszło między nią a Yenerem. Leyla (Berna Üçkaleler) ma negocjować kontrakt z firmą Ömera.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zenek (gość)

    ble ble ble

    20.06.2019 13:53
  • Julia (gość)

    Erkan i Hazal czyli Omer i Zehra. Jak miło na Was kochani popatrzeć. Miłość zwycięża między wami. Piękna para mimo , że jesteście uparci lecz zakochani w sobie i to jest piękne. Kochani życzę wam dużo miłości i serdeczności. Julia z Poznania. Pozdrawiam wszystkich.

    18.06.2019 21:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×