"Więzień miłości" odcinek 84. Sevim odnajduje dom, w którym mieszka Zehra! Co zamierza? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yener szantażuje Sevim, a ona okłamała Zehrę, aby ściągnąć ją do domu. W 84. odcinku "Więźnia miłości" Sevim dowie się, gdzie obecnie przebywa Zehra. Sprawdź, co wydarzy się w 84. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 84. w poniedziałek, 24.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Yener (Musab Ekici) chce zdobyć nagrania, które mają Zehra (Hazal Subasi) i Leyla (Berna Üçkaleler). Wykorzystuje do tego Sevim (Nur Saçbüker). Kobieta okłamała Zehrę, że Yener porwał Yasemin (Sultan Elif Taş), dzięki czemu ściągnęła córkę do domu.

Sevim okłamuje Zehrę żeby ściągnąć ją do domu! Przejmie nagrania? Zobacz więcej

W 84. odcinku serialu "Więzień miłości" okazuje się, że to Alev (Ezgi Baran) zleciła kradzież komórki Leyli. Spotyka się ze złodziejem i dostaje to, czego chciała. Okazuje się jednak, że w telefonie nie ma nagrań, na które kobieta liczyła. Sevim śledzi Zehrę i dzięki temu poznaje jej miejsce pracy. Na podwórko wybiega Asja i widzi Sevim, ale matka Zehry chowa się za krzakiem.

Leyla przychodzi do rezydencji i opowiada Zehrze o napaści, podejrzenia padają na Yenera. Ömer (Erkan Meriç) nie docenia osiągnięć Nihata. Zehra robi dla Hedije maść na poranione dłonie.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×