"Więzień miłości" odcinek 85. Ömer zmienia stosunek do Zehry! Sevim już wie, co jest na nagraniach! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yener wciąż ma nadzieję, że dzięki Sevim odzyska nagrania, które mają Zehra i Leyla. W 85. odcinku "Więźnia miłości" Sevim dowie się, co jest na nagraniach. Sprawdź, co wydarzy się w 85. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 85. we wtorek, 25.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) i Leyla (Berna Üçkaleler) nagrały Yenera (Musab Ekici), gdy ten przyznawał się do swoich występków. Mężczyzna próbuje wykorzystać Sevim (Nur Saçbüker) do tego, aby odzyskać nagrania. Kobieta okłamała Zehrę, że Yener porwał Yasemin , dzięki czemu ściągnęła córkę do domu.

Sevim odnajduje dom, w którym mieszka Zehra! Co zamierza?Zobacz więcej

W 85. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer (Erkan Meriç) ma sen, w którym wyznaje miłość Zehrze. Na jawie także dostrzega, że zmienił się jego stosunek do żony. Leyla wyjawia Sevim, co zawierają nagrania w telefonie Zehry. Demir (Umut Aksoy) jest zaskoczony na wieść, że będzie prowadził negocjacje biznesowe z Leylą.

Alev (Ezgi Baran) odbiera telefon Zehry, gdy dzwoni do niej Sevim. Do pokoju wchodzi Ömer i zabiera jej telefon. Mówi Sevim, że Zehra do niej oddzwoni i rozłącza się. Alev postanawia odnaleźć matkę Zehry. Koray (Halit Erman Ersoy) nagrywa film z wyznaniem miłości do Yasemin (Sultan Elif Taş).

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Marta (gość)

  A mnie się podoba ich rola- jego jako tyrana i jej jako cichej i pokornej. Lubię takie wątki, gdzie muszą dużo przejść, by się odnaleźć. Pięknie to zagrali.

  25.06.2019 22:01
 • Julia (gość)

  Uwielbiam serial więzień miłości. Omer i Zehra jesteście tak piękna i miła parą. Wiemy że macie taką rolę odegrać w tym filmie lecz w życiu prywatnym jesteście tak piękna i miła parą. Omer czyli Ekran i Zehra prawdziwie Hazal podziwiam Was kochani że jesteście dla wszystkich grzeczni i tak miło jest na Was patrzeć i rozmawiać. Byłam kilka razy w Turcji spotkałam dużo miłych aktorów i aktorek z różnych seriali lecz od Was Erkan i Zehra jest taka serdeczność dla ludzi. Życzę wam dużo miłości i powodzenia w życiu prywatnym. Pozdrawiam Julia z Poznania.

  25.06.2019 06:18
 • Teresa z. Puławy (gość)

  Super film pozfrawiam

  24.06.2019 19:46
 • Teresa z. Puławy (gość)

  Super film pozfrawiam

  24.06.2019 19:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×