"Więzień miłości" odcinek 86. Zehra i Ömer w jednym łóżku! Koray oświadczy się Yasemin? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra jest bardziej stanowcza w stosunku do Ömera. W 86. odcinku "Więźnia miłości" między nimi dojdzie do kolejnego zbliżenia! Sprawdź, co wydarzy się w 86. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 86. w środę, 26.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) zaczyna czuć, że jego stosunek do Zehry (Hazal Subasi) zmienia się. Ona z kolei jest dużo bardziej stanowcza wobec niego. Alev (Ezgi Baran) odebrała telefon Zehry, gdy dzwoniła do niej Sevim (Nur Saçbüker).

Ömer zmienia stosunek do Zehry! Sevim już wie, co jest na nagraniach!Zobacz więcej

W 86. odcinku serialu "Więzień miłości" Cevriye ogląda sypialnię Zehry i Ömera. Uważa, że pomieszczenie wygląda ponuro. Porównuje pokój do Ömera, co wywołuje śmiech zarówno Zehry, jak i... Ömera. Między nimi coraz częściej dochodzi do milszej wymiany zdań. Wieczorem, kiedy wydaje im się, że ktoś chce wejść do pokoju, Ömer kładzie się w jednym łóżku z Zehrą. To wywołuje skrępowanie obojga.

Sevim podstępem odzyskuje weksel od Yenera. Koray (Halit Erman Ersoy) chce się oświadczyć Yasemin (Sultan Elif Taş), ale coś staje na przeszkodzie. Sevim przychodzi do domu, w którym rzekomo pracuje Zehra.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ver (gość)

  Ktoś, kto jest w szczęśliwym związku nigdy nie skrytykuje tej pary i nie napisze niczego uszczypliwego, bo widać po nich miłość. Tylko osoby nieszczęśliwie i zazdrosne będą jątrzyć.

  26.06.2019 20:51
 • Julia (gość)

  Bardzo lubię seriale Tureckie. Piękna obsada aktorów serialu więzień miłości. Erkan i Hazal piękna i miła para. Takie mają rolę do odegrania i muszą się dostosować tej roli . W życiu prywatnym Erkan i Hazal zawsze są z sobą i żyją w pięknej przyjaźni i miłości. Byłam niedawno u znajomych w Turcji Stambule i Bosforu polecam. Erkan i Hazal życzę wam dużo pięknej przyjaźni i miłości. Kochani nie zwracajcie uwagi na osoby które kierują krytykę w stronę niewinnych aktorów serialu więzień miłości. Omer i Zehra jesteście bardzo grzeczni i sympatyczni dla wszystkich. Pozdrawiam serdecznie. Julia z Poznania.

  26.06.2019 15:14
 • Julia (gość)

  Moi kochani. Jak pięknie podziwiać kochające się pary. Ten kto jest w związku małżeńskim czy nazeczenstwie zawsze miło jest ich oceniać i patrzeć na taką parę jak Erkan i Hazal czyli Omer i Zehra. Zawsze wszystkim życzę pięknej i serdecznej miłości. Ja z mężem przeżyłam kilka pięknych lat i nadal się wzajemnie kochamy i szanujemy. Tylko ten nie potrafi docenić drugiego człowieka i przykleja złośliwości drugiemu człowiekowi jak Hazal i Erkan z serialu więzień miłości. Brak takiej osobie grzeczności i kultury. Moi kochani wszystkim wam życzę pięknej i serdecznej miłości. Julia z Poznania.

  26.06.2019 11:18
 • Ver (gość)

  Ta ciotka jest cudowna, ożywiła ten dom.

  25.06.2019 22:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×