"Więzień miłości" odcinek 87. Funda chce skłócić Koraya i Yasemin. Sevim spotyka się z Yenerem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sevim wciąż chce wiedzieć, co tak naprawdę zaszło miedzy Zehrą a Yenerem. W 87. odcinku "Więźnia miłości" po raz kolejny spotka się z Yenereme. Sprawdź, co wydarzy się w 87. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 87. w czwartek, 27.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sevim (Nur Saçbüker) znalazła dom, w którym obecnie mieszka Zehra (Hazal Subasi). Raz już została zauważona przez małą Asję. Z kolei Yener (Musab Ekici) nie zaprzestaje poszukiwań Zehry, aby ta oddała mu obciążające go nagrania.

Zehra i Ömer w jednym łóżku! Koray oświadczy się Yasemin? Zobacz więcej

W 87. odcinku serialu "Więzień miłości" Yener każe wymienić zamek w drzwiach domu Sevim i Salima. Yasemin (Sultan Elif Taş) nie może wejść do środka. W tym czasie Zehra zauważa matkę przed bramą rezydencji rodziny Ömera (Erkan Meriç). Sevim oddala się jednak po tym, jak dostaje telefon od Yasemin. Spotyka się z Yenerem i stara się przemówić mu do rozsądku. Mężczyzna twierdzi, że to kara za to, że Sevim podała mu zły adres Zehry.

Koray (Halit Erman Ersoy) nie potrafi powiedzieć Yasemin, że ją kocha. Funda zamierza skłócić Koraya i Yasemin. Zehra chce spotkać się z matką i przekonać ją, aby nie przychodziła do niej do pracy. Ömer po raz kolejny zabrania jej jednak spotkań z rodziną.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sd (gość)

    Mnie irytuje wątek z Fundą, już nawet nie to, że knuje między Yasemin a Korayem, ale że zawsze i wszędzie jest na czas, to takie nierealne, że aż głupie.

    28.06.2019 19:02
  • Julia (gość)

    Witam serdecznie wszystkich oglądających serial więzień miłości. Piękna jest obsada aktorów serialu tylko denerwuje mnie ta Funda jej bezczelne zachowanie wiem że ma taką rolę do odegrania tylko żeby jej to nie pozostało w osobistym życiu. Piękna jest para Omer czyli Erkan i Zehra śliczna Hazal. Kochani niedawno wróciłam z Turcji z nad Bosforu i Istambuł było bardzo ładnie i miło spędziłam czas mimo że kilka razy byłam tam to chętnie wracam i polecam. Hotel w Istambuł Four Seasons trochę kosztuje ale warto tam można spotkać się z aktorami Tureckimi i innymi celebrytami. Enker jest bardzo miłym i grzecznym człowiekiem Hazal malutka jest i grzecznie z każdym rozmawiają to się nazywa kultura. Hazal była w Polsce i bardzo sobie chwalila. Polska nasza kochana teraz też jest piękna zapraszamy. Pozdrawiam Was kochani. Julia z Poznania.

    28.06.2019 09:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×