"Więzień miłości" odcinek 88. Sevim dowiaduje się, że Zehra jest żoną Ömera! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sevim wie już, gdzie teraz mieszka Zehrą. W 88. odcinku "Więźnia miłości" znowu pojawi się pod rezydencją rodziny Ömera. Sprawdź, co wydarzy się w 88. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 88. w piątek, 28.06.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Od jakiegoś czasu Sevim (Nur Saçbüker) wie, gdzie obecnie mieszka Zehra (Hazal Subasi). Yener (Musab Ekici) wciąż robi wszystko, aby dostać adres Zehry. Nie może pozwolić na to, aby nagranie, które ma Zehra trafiło w niepowołane ręce.

Funda chce skłócić Koraya i Yasemin. Sevim spotyka się z YeneremZobacz więcej

W 88. odcinku serialu "Więzień miłości" Sevim zjawia się w domu rodziny Kervancoglu, lecz nie zastaje Zehry. KIedy o nią pyta, dowiaduje się, że jako żona Ömera (Erkan Meriç) Zehra jest panią domu. Sevim jest w szoku. Yener nadal domaga się od Sevim telefonu z nagraniem i adresu zamieszkania Zehry.

Sevim już wie, że Zehra mieszka w bogatym domu, więc próbuje ją podejść, jednocześnie knuje plan pozbycia się Yenera. W domu Ayse (Yaprak Durmaz) robi zdjęcie Zehrze i Ömerowi. Widząc to, Alev (Ezgi Baran) zalewa zazdrość. Siostra Ömera planuje dla brata i jego żony niespodziankę.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Brak słów na matkę Zehry. Kochani, czy ktoś wie gdzie można znaleźć serial Beyaz gelincik z napisami.?

  29.06.2019 09:08
 • Sd (gość)

  Sevim nie jest biologiczną matką Zehry, ale sama Zehra jeszcze tego nie wie, wie natomiast jak się do niej ta co ją ma za matkę odnosi, dlatego nie rozumiem dlaczego tak do niej lgnie.

  28.06.2019 19:00
 • Iwona (gość)

  Nie tylko w filmach tureckich sa wredne matki wiadomo to muzulmanie wiec inna kultura i obyczaje .

  28.06.2019 17:15
 • Julia (gość)

  To prawda że to jest Zehry macocha i jest wredna. Kochani taką mają rolę aktorską do odegrania w życiu prywatnym bardzo miło z każdym rozmawiają. Erkan i Zehra są bardzo grzeczni i rozmawiają z każdym grzecznie. Byłam niedawno w Stambule i nad Bosforem jestem zadowolona mimo że już kilka razy tam przebywalam. Hazal była w Polsce i bardzo sobie chwalila. Erkan i Zehra jesteście dla siebie przeznaczeni. Pozdrawiam wszystkich aktorów i aktorki z serialu więzień miłości i innych. Julia z Poznania i pięknej Polski.

  28.06.2019 15:29
 • Danka (gość)

  Ojciec Zehry też nie jest jej ojcem biologicznym prawdziwy zostawił matkę i dlatego trafiła do Domu Dziecka

  28.06.2019 14:32
 • Jania (gość)

  To jest macocha a nie jej matka ,matka Zehry umarła a ojciec ożenił się z Sevim i spłodził Jasemin

  28.06.2019 11:25
 • Sd (gość)

  Matka jest wredna, więc nie pojmuję dlaczego Zehra tego nie widzi. Rozumiem, że ciągnie ją do rodziny ale podłość matki powinna już dawno widzieć i wyczuć. A jak do nich przychodzi to jeszcze sama do niej lgnie i się tuli, sama Sevim nigdy tego pierwsza nie robi. Zehra powinna chcieć przyjść do domu ale tylko wtedy gdy jest ojciec i siostra, do samej matki już nie,

  28.06.2019 10:57
 • Ewa (gość)

  Jaka podła ta matka Zehry.

  28.06.2019 10:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×