"Więzień miłości" odcinek 89. Sevim idzie spotkać się z Ömerem! Chce korzystać z jego majątku! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sevim dowiedziała się, że Zehra jest żoną Ömera! W 89. odcinku "Więźnia miłości" postanowi odwiedzić i porozmawiać ze swoim zięciem. Sprawdź, co wydarzy się w 89. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 89. w poniedziałek, 1.07.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sevim (Nur Saçbüker) poszła do domu, w którym teraz mieszka Zehra (Hazal Subasi) i dowiedziała się, że jej córka jest żoną właściciela posiadłości, Ömera (Erkan Meriç)! Co zamierza zrobić z tą informacją?

Sevim dowiaduje się, że Zehra jest żoną Ömera! Zobacz więcej

W 89. odcinku serialu "Więzień miłości" Sevim przychodzi do firmy i przedstawia się jako teściowa Ömera. Mówi mu, że ma za złe to, że w tajemnicy przed rodziną zabrał jej córkę. Zapowiada, że musi to jakoś odpokutować. Ömer ja zbywa. W domu słyszy, jak Ayse (Yaprak Durmaz) pyta Zehrę, czy jej brat zwraca się do niej z czułością. Wskazuje, że nigdy tego nie słyszała.

Ömer ma pretensje do Zehry, ponieważ sądzi, że ona przysłała do niego swoją matkę. Zehra jest w szoku. Martwi się, że jej ojciec także o wszystkim się dowie. Sevim snuje śmiałe plany na przyszłość. Robi duże zakupy. Yasemin (Sultan Elif Taş) jest zaskoczona jej zachowaniem.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Julia (gość)

  Witam serdecznie. Seriale Tureckie mają przykro pisać słabego scenariusza który pisze te telenowele ,ja nie pokladam winy na tych aktorów z czarnym charakterem tylko na scenariusza który pisze te telenowele ciągle muszą grać aktorzy w zawiści, zazdrości jeden drugiemu robią na przekór i nie mogą dojść do prawdy tylko robią zamieszania wokół siebie i tak jest w każdych serialach. Złości mnie ta prostacka Mehta czyli Yenera niby siostra żeby takiego mądrego człowieka jak Erkan który prowadzi taką bogatą firmę i tak ta wstrętny Mehta robi zamieszanie między Erkanem a Hazal czyli Omerem i Zehra przecież można byłoby sprawdzić pismo u grafologa kto pisał od czego jest policja te bajeczne esm które przesyła te Mehta wszystko jest do sprawdzenia i ukarać takie szkodniki ,ale scenariusz idzie na skróty i robi seriale bajeczne. Tak na marginesie to wcale się nie dziwię że Erkan nie chce dalej kontynuować aktorstwa. Byłam niedawno u mojej kilezanki w Istambule i miałam okazję spotkać kilka miłych aktorek i aktorów serialu więzień miłości Erkan i Hazal są grzeczni i miło z każdym rozmawiają Ajse to są tacy rodzinni to widać już po ich twarzach. Ta Mehta i Alev to są prawdzie zło. Tak ogólnie Turccy są grzeczni mój wnuk kupował sobie oko proroka to nawet ten właściciel sklepu obniżył mu cenę i ich zwyczajem czestowal nas herbatka. Bywamy tam często nad Bosforem i innych miejscach. Moja koleżanka z Istambule pracowała na Uniwersytecie jako prof. Ekonomi kilka aktorów serialu więzień miłości i innych uczyła obecnie jest już na emeryturze i dorabia sobie ucząc dzieci z biedniejszych dzielnic smutne to jest lecz prawdziwe. Wszędzie jest w każdym państwie bogaci i biedni. Polska teraz pięknieje i się bogaca ludzie i dzieci mają lepsze życie. Wszystko zależy jak które rządy potrafią rządzić a nie okradać Państwo. Wszystkim życzę miłego każdego dnia. Pozdrawiam Julia z Poznania. Omer i Zehra jesteście piękni i wspaniali.

  01.07.2019 09:55
 • Julka (gość)

  Zgadzam się - wiarygodność postaci przede wszystkim! Vilani zawsze są w tureckich serialach i , również się zgadzam - powodują, że akcja nie jest monotonna. Dziwię się naszej telewizji, że stawia przeważnie na słabsze seriale, a tyle jest naprawdę dobrych...

  30.06.2019 23:12
 • hn (gość)

  Czarne charaktery nadają sens akcji i napędzają wątki, jednak powinny być tak wykreowane, by widz mógł uwierzyć, że takie postaci są możliwe. Yener do pewnego momentu był wiarygodny w tym obłędzie na punkcie Zehry, ale teraz bardziej irytuje niż ciekawi. Ściga tego Betona, by ją śledził, grozi przyszłej teściowej, dopuszcza się niecnych czynów i niby chce ją znaleźć ale gdy faktycznie znajduje , to ... odchodzi. Alev "zrobiona" na wykształconą, a jednocześnie tak tępą, by nie rozumieć nie tylko silną pozycję Zehry jako żony Omera, ale jego całkowity brak zainteresowania kuzynką. Za żadne ze swoich przewinień nieukarana, ani za podtrucie, ani za kradzież broszki, ani za zlecenie porwania dziecka, ba, nawet ją nagrodzono drogimi kolczykami. Ciotka i służąca ślepe jak krety na postępowanie pani Alev. Jest jeszcze Funda- pal sześć, że knuje, ale idiotyczne jest, że ona zawsze i wszędzie jest na czas, zawsze idealnie w punkt, by osiągnąć swój niecny cel. To niedorzeczne i zaniża i tak niewysoki poziom serialu.

  30.06.2019 18:00
 • Julka (gość)

  Tak, seriale rządzą się własnymi prawami i jest tak, że my zazwyczaj kibicujemy protagonistom. Musimy przyjmować wizję scenarzystów z całym dobrodziejstwem inwentarza albo ją odrzucić. Dawno nie widziałam w tureckim serialu tak przystojnego i urodziwego aktora, jak Erkan . Hazal ma interesującą urodę . W "Adini Sen Koy" grają to , co im przypisano w scenariuszu , a co mnie irytuje - ich niedopowiedzenia i brak słów na rzecz zbyt długich spojrzeń. Cały serial drażni, ale i wciąga zarazem. Nie są to jednak najwyższe loty. Postaci takie, jak Yener, matka Zehry, Alev w normalnym świecie nie miałyby prawa bytu. W serialu mają się doskonale i mnie widza doprowadzają do szału...tylko wystrzelić w kosmos!!!!!! Yener - cwaniaczek, szuja,prostak, pyszałek, Sevim - zachłanna, prymitywna, prostacka i cwana baba ; obydwoje bez jakiejkolwiek ogłady :(((( Alev - egocentryczka, impertynentka, żmija, z którą -o zgrozo - wszyscy się liczą i wszyscy się boją???!!! Usłyszałam kiedyś niezbyt ładne określenie , które tu pasowałoby, jak ulał : oni "są trzepnięci worem" Najlepiej byłoby ich wystrzelić w kosmos bez możliwości powrotu - ale wtedy...nie byłoby serialu ;)

  30.06.2019 17:44
 • hn (gość)

  Gośka, rzucił ci się w oczy jeden artykuł w dodatku ze znakiem zapytania- pomyśl dlaczego.... Julia, bardzo sobie cenię Twoje komentarze, są subtelne, piękne i bardzo wymowne.

  30.06.2019 17:26
 • Julia (gość)

  Wszystkich serdecznie pozdrawiam. Moi kochani muszę trochę napisać jak to w życiu prywatnym było ja jestem już na emeryturze z wykształcenia technolog produkcji farmaceutycznej UAM w Poznaniu mój kochany mąż jest też z wykształceniem inżynier energetyki dostawy prądu każdy z nas musiał pracować od rana do popołudnia a później w domu spędzaliśmy resztę dnia i poświęcenia się córce przeżyliśmy z mężem kilkanaście pięknych lat. Kochani tak jest z życiem aktorów serialu więzień miłości Erkan zrezygnował z aktorstwa zajął się gastronomia co nie świadczy że nie powróci jeszcze do aktorstwa jest bardzo zdolnym i furtka aktorska jest przed nim Hazal kontynuuje dalej aktorstwo jest ładna i też zdolną. Kochani to nie świadczy że nie są razem miłości nie da się tak szybko usunąć z serca. Jeżeli chcecie polecieć do Turcji i zwiedzać Istanbuł polecam piękny hotel Four Seasons jest trochę drogi ale warto pięknie położony i tam można spotkać aktorów serialu więzień miłości i innych bardzo się lubią i miło sympatycznie z każdym rozmawiają. Omer i Zehra czyli Erkan i Hazal jesteście piękni i wspaniali aż miło na was było popatrzeć. Pozdrawiam wszystkich oglądających serialu więzień miłości. Julia z Poznania.

  30.06.2019 15:02
 • Goska (gość)

  https://www.telemagazyn.pl/artykuly/wiezien-milosci-hazal-subas-i-erkan-meric-rozstali-sie-serialowi-zehra-i-omer-nie-sa-juz-razem-71512.html

  30.06.2019 08:42
 • Julia (gość)

  Odp dla Gosi. Byłam niedawno u mojej koleżanki w Istambuł miałam okazję spotkać kilka miłych aktorek i aktorów serialu więzień miłości Erkan i Hazal byli i osobiście mnie mówili że są razem i Zehra tak pięknie z uśmiechem na twarzy powiedzioła krótko kocham tego tyrana Julio Omer się uśmiechnął i przytulil Zehre i mówił że kocha Zehre za to że go nie słucha w filmie. To było piękne. Ja już jestem starsza osobą ale oni mnie uważali za koleżankę. Czytają komentarze i ranią ich niektóre złośliwe wpisy na ich temat a są takie osoby . Ja tylko mogę napisać że są piękna parą w każdej postaci Erkan Hazal są grzeczni i mili . Hazal była w Polsce i bardzo jej się Polska podobała. Erkan obiecał że kiedyś razem odwiedza Polskę. Teraz mają dużo pracy i męczą ich te flesze i dziennikarskie wywiady. Ja im życzę dużo miłości i serdeczności. Erkan i Hazal cieszcie się życiem i wzajemną miłością. Pozdrawiam Wszystkich Julia z Poznania.

  30.06.2019 07:23
 • hn (gość)

  a ty Goska skąd wiesz że twoje info jest prawdziwe?

  30.06.2019 00:38
 • Goska (gość)

  Julia masz błedne info już nie są razem serialowi aktorzy, Omer i Zehra.

  29.06.2019 23:22
 • Julia (gość)

  Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych serialem wiezien miłości. Aniu mnie jest też żal Zehry tylko trzeba sobie uświadomić że to jest tylko serial telenoweli i taką mają rolę aktorzy do odegrania. W rzeczywistości w życiu prywatnym aktorzy Tureccy z serialu więzień miłości i innych bardzo się lubią i razem spędzają wolny czas. Zehra i Omer czyli Hazal Erkan są piękna parą w serialu i życiu prywatnym. Omer czyli Erkan bardzo miły i dobrym jest człowiekiem opiekuńczy wyrozumiały wobec Zehry ponieważ ich uczucia nigdy tak szybko nie wygasna Omer i Zehra jesteście dla siebie przeznaczeni. Zehra czyli Hazal jest bardzo rozsądną dziewczyną. Byłam kilka razy w Turcji Istanbuł nad Bosforem i Bordum było super. Polska też jest piękna zapraszamy. Omer i Zehra życzę wam kochani dużo miłości i serdeczności. Hazal i Erkan nie pozwólcie odejść waszej miłości jesteście piękni i wspaniali aż miło na was było i jest patrzeć. Pozdrawiam serdecznie Julia z Poznania.☺☺☺☺😻😻😻😻🙌🙌💖💖💖💝💗💟💔💜💔💟💞💘💘💘💛💚

  29.06.2019 20:42
 • Ania (gość)

  Szkoda mi Zehry. Jaka podła ta Sevim. Ktoś może wie, czy jest tłumaczony serial Beyaz gelincik.? Proszę o odpowiedź.

  29.06.2019 09:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×