"Więzień miłości" odcinek 91. Sevim szantażuje Ömera i spotyka się z Alev! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sevim odwiedziła Ömera, co go tylko wzburzyło i doprowadziło do kolejnej sprzeczki z Zehrą. W 91. odcinku "Więźnia miłości" matka Zehry ponownie odwiedzi zięcia. Sprawdź, co wydarzy się w 91. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 91. w środę, 3.07.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) jest przekonany, że to Zehra (Hazal Subasi) powiedziała Sevim (Nur Saçbüker) o ich małżeństwie. Zehra postanowiła więc wyjawić matce prawdę dotyczącą jej relacji z Ömerem.

Zehra wyjawi matce, co tak naprawdę łączy ją z Ömerem?!Zobacz więcej

W 91. odcinku serialu "Więzień miłości" Salim (Ali Çoban) ma za złe Sevim, że ukrywała przed nim fakt porwania córek. Później pojawia się także u Yenera (Musab Ekici). Sevim namawia Zehrę, by po wygaśnięciu kontraktu nie rozwodziła się z Ömerem.

Sevim czyta kontrakt małżeński Zehry, a potem znów pojawia się w firmie i szantażuje Ömera, domagając się pieniędzy. Na korytarzu Sevim wpada na Alev (Ezgi Baran), która wytrąca jej kontrakt z ręki. Alev go podnosi. Czy zajrzy do środka?!

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Julia (gość)

  Serial więzień miłości bardzo jest interesujący. Szkoda że niektóre wątki są takie denerwujące, nie mogę zrozumieć jak można tak oklamywac i robić innym złośliwie i nikt tego nie widzi z domowników co robi ta złośliwa Alev ile to można tak ponizac Zehre. Obrzydliwe babsko. Wiem że to jest tylko film ale scenariusz zrobił sobie takie wątki skrotowe. Erkan i Hazal jesteście piękna parą i wspierajcie się wzajemnie. Nie pozwólcie odejść waszej pięknej miłości. Pozdrawiam.

  03.07.2019 16:47
 • Zofia Walczak (gość)

  Jak w każdej tele noweli musi być wszystkiego po trochu ale tu faktycznie nie które wątki ciągną się za długo choć serial mi się podoba to mógłby być bardziej dynamiczny✋

  03.07.2019 10:12
 • Marta (gość)

  Dla mnie to za dużo niepotrzebnych nic niewnoszących scen np. gdy jedli kanapki nocą, wiele scen z Asią np. to porwanie rozwleczone na kilka odcinków jak i za długie retrospekcje, ile razy jeszcze przypomną w całości film który Koray nagrał dla Yasemin? To zabiera czas. Mogli zrobić naprawdę dobry serial na powiedzmy 160 odc. z czego część pierwsza ma 80 odc. i akcja opiera się na ich nieporozumieniach, on jest tyranem, ona próbuje uciec do rodziny, potem następuje zwrot akcji i drugie 80 odc. on zrozumiał, że się mylił, chce jej wszystko wyjaśnić, ona niby unosi się dumą ale wie, że go kocha i daje się przeprosić.

  02.07.2019 20:34
 • YS (gość)

  Zgadza się, Funda zawsze jest na czas;) Alev za nic nie odpowiada, a czyni najwięcej zła. Co do pary głównych bohaterów, to i owszem, tak mają napisane role, wina leży w scenariuszu, że serial jest rozwlekły i wcale się nie dziwię aktorom, że zrezygnowali po drugim sezonie.

  02.07.2019 16:55
 • Ula (gość)

  Julio, zawsze w serialach muszą być intrygi, kłamstwa i zazdrość, bo dzięki temu kręci się akcja ale ta Alev i Funda to nieporozumienie. Pierwsza za nic nieukarana, druga zawsze i wszędzie na czas. Powinny już ponosić jakieś kary za swoje zachowanie.

  02.07.2019 14:42
 • Julia (gość)

  Moi kochani wiem że jest tylko film i wątki telenoweli więzień miłości scenariusz jest ciągle pod wpływem złośliwości i zazdrości innych biorących udział w tym filmie. Szkoda i żal mnie jest Zehry i Omera czyli Hazal i Erkana co oni przechodzą w tym filmie ? Ja im życzę z całego serca w życiu prywatnym dużo miłości i serdeczności od innych. Jesteście piękni i wspaniali. Przeznaczeni dla siebie nie pozwólcie zniszczyć siebie i waszej miłości. Pozdrawiam Julia z Poznania.

  02.07.2019 13:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×