"Więzień miłości" odcinek 92. Alev chce wykraść kontrakt! Ömer doprowadza Zehrę do płaczu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sevim szantażuje Ömera! Na dodatek, w firmie spotkała się z Alev! W 92. odcinku "Więźnia miłości" matka Zehry znowu uda się do rezydencji, w której teraz mieszka jej córka. Sprawdź, co wydarzy się w 92. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 92. w czwartek, 4.07.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sevim (Nur Saçbüker) chce skorzystać na małżeństwie Zehry (Hazal Subasi) i Ömera (Erkan Meriç). Poszła do pracy zięcia i zaczęła go szantażować. Wychodząc, natknęła się na Alev (Ezgi Baran), która kiedyś była u niej, aby zapytać o Zehrę.

Sevim szantażuje Ömera i spotyka się z Alev!Zobacz więcej

W 92. odcinku serialu "Więzień miłości" Demir (Umut Aksoy) usiłuje zbliżyć się do Leyli (Berna Üçkaleler). Alev pyta Ömera kim jest kobieta, z którą się przed chwilą minęła. Mężczyzna zbywa ją, ale Alev pragnie dowiedzieć się, co zawiera koperta Sevim, dlatego zleca jej wykradzenie. Salim (Ali Çoban) obrażony na Sevim nocuje w warsztacie.

Ömer mówi o wszystkim Zahrze. Dziewczyna załamuje się i całkiem rozkleja. Tym razem jednak Ömer podaje jej chusteczki, aby wytarła łzy i próbuje uspokoić. Zehra jest w szoku. Wieczorem, ciocia Cevriye zbliża się do sypialni Zehry i Ömer. Małżonkowie w pośpiechu kładą się w jednym łóżku. Ömer obejmuje Zehrę! Sevim ponownie przychodzi do rezydencji Ömera.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • fanka ich obojga (gość)

  A to proszę pana pięknie, cudowna wiadomość!

  09.07.2019 10:23
 • Janek (gość)

  A proszę pani,oni w życiu prywatnym są malzenstewem,wiec pani życzenie faktem

  04.07.2019 13:29
 • Julia (gość)

  Wiem że jest to tylko telenowela filmu ,lecz nie mogę zrozumieć wątków serialu więzień miłości. Jak może scenariusz robić w filmie takie czarne charaktery aktorów serialu więzień miłości i innych. Ta wstrętny Alev i macocha Zehry wszystko robią złośliwie przeciwko tej Zehrze ,Omer zamiast bronić swojej żony Zehry to jeszcze ją gnębi. Erkan nie pozwól żeby taka wredna Alev tobą rządziła scenariusz trochę zrobił z aktorów serialu więzień miłości i innych takich złośliwych i zazdrosnych . Omer i Zehra czyli Erkan i Hazal jesteście piękni i wspaniali bardzo lubię was a szczególnie jak się przytulacie. Jestem już starszą osobą i może inaczej to przyjmuję ponieważ jestem wrażliwą osobą na krzywdę ludzi. Erkan i Hazal życzę wam pięknej miłości i serdeczności. Pozdrawiam Julia z Poznania.

  04.07.2019 09:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×