"Więzień miłości" odcinek 93. Ömer chce zapłacić Sevim! Ayse organizuje romantyczną kolację dla Zehry i Ömera! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sevim chce od Ömera pieniądze za to, że w tajemnicy przed rodziną wziął ślub z Zehrą.W 93. odcinku "Więźnia miłości" Ömer postanowi zapłacić teściowej. Sprawdź, co wydarzy się w 93. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 93. w piątek, 5.07.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sevim (Nur Saçbüker) postanowiła skorzystać na tym, że Zehra (Hazal Subasi) wzięła tajemny ślub z Ömerem (Erkan Meriç). Alev (Ezgi Baran), która wpadła na Sevim w firmie jest już pewna, że coś łączy ją z Zehrą. Postanowiła wykraść dokument, z którym była Sevim, aby wszystkiego się dowiedzieć.

Alev chce wykraść kontrakt! Ömer doprowadza Zehrę do płaczu!Zobacz więcej

W 93. odcinku serialu "Więzień miłości" Sevim domaga się od Ömera wielkiej kwoty. Ömer decyduje się zapłacić. Później przez przypadek słyszy, jak Zehra rozmawia z Leylą (Berna Üçkaleler) przez telefon. Mówi jej, że obawia się, co zamierza jej matka. Nie chce, aby o wszystkim dowiedział się jej ojciec. Wskazuje też, że Ayse (Yaprak Durmaz) nie może dowiedzieć się o tym, że małżeństwo Ömera to mistyfikacja.

Koray (Halit Erman Ersoy) bezskutecznie tłumaczy Yasemin (Sultan Elif Taş), że film, który przesłała jej Funda, był adresowany do niej. Ayse urządza Ömerowi i Zehrze kolację we dwoje. Alev szaleje ze złości.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Mirka (gość)

  Gdzie znajde wczorajszy odcinek po polsku 94

  09.07.2019 09:45
 • Julia (gość)

  Uwielbiam seriale Tureckie. Szczególnie więzień miłości. Ja jestem osobą wrażliwą na krzywdę ludzi i dlatego tak przeżywam te wątki złośliwości i msciwosci od tej Alev,macohy i tej Mehty. Ja wiem że to tylko jest film i takie wstawki wątków. Bardzo lubię Zehre, Omera ,Aysje to są wspaniali i bardzo życzliwi ludzie. Byłam nie dawno w Turcji Istambuł nad Bosforem u mojej koleżanki która mieszka tam w Istambuł, spotkałam kilka aktorów z różnych seriali . Erkan i Hazal są wspaniali piękna z nich para. Pozdrawiam wszystkich i polecam wakacje w Turcji szczególnie piękny hotel w Istanbuł Four Seasone tam można spotkać się z aktorami ulubionymi. Moja koleżanka uczyła kiedyś na Uniwersytecie Istambule ja tylko jadę w odwiedziny byłam zauroczona Farmacji jako technolog opracowania leków uwielbiałam te studia na UAM w Poznaniu. Obecnie już jestem na zasłużonej emeryturze. Wszystkim życzę pięknego każdego dnia. Omer i Zehra czyli Erkan i Hazal jesteście kochani i nie pozwólcie zniszczyć swojej pięknej miłości. Pozdrawiam Julia z Poznania.

  05.07.2019 09:46
 • gosia (gość)

  Narzekacie na Sevim ale ona jest swietna uwielbiam ja.Bez niej to juz nie bedzie to.

  05.07.2019 07:12
 • Es (gość)

  Teściowa Omera jest w rzeczywistości tylko o 6 lat starsza od swojego serialowego zięcia. Dobrze gra swoją rolę.

  04.07.2019 22:55
 • Yyyy (gość)

  Serial jak serial, ale historia tych obojga to coś niesamowitego... Taka miłość!

  04.07.2019 20:41
 • Julia (gość)

  Bardzo lubię oglądać serial więzień miłości. Wiem że to tylko jest film z przerazajacymi wątkami. Bardzo denerwuje mnie ta wstretna Alev i bezczelna macocha. Scenariusz tego filmu trochę przesadza żeby takie wątki wplatac w film. Ta wstretna baba Alev rządzi całą rezydencją ,chodzi jak szpieg po rezydencji Omer i inni mieszkających nic nie widzą co ta żmija Alev robi z Omera pośmiewisko . Omer i Zehra czyli Erkan i Hazal jesteście piękną parą, bardzo ładnie wygladacie i nie pozwólcie zniszczyć waszej miłości. Jestem pod wrażeniem takich sytuacji. Omer nie pozwól odejść Zehrze. Tę Alev wstretna sprowadz na poziom kultury. Omer nie pozwól ponizac przez tę Alev siebie i Zehre. Jesteście piękni i wspaniali. Pozdrawiam Was kochani. Julia z Poznania.

  04.07.2019 18:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×