"Więzień miłości" odcinek 94. Sevim rani napastnika nożem! Wyznaje Ömerowi, że nie jest matką Zehry! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sevim szantażuje Ömera. Alev przeczuwa, że Sevim może mieć coś, co wyjaśni, dlaczego Ömer wziął ślub z Zehrą. W 94. odcinku "Więźnia miłości" człowiek wynajęty przez Alev napadnie Sevim. Sprawdź, co wydarzy się w 94. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 94. w poniedziałek, 8.07.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sevim (Nur Saçbüker) próbuje ugrać coś na tym, że Zehra (Hazal Subasi) w tajemnicy poślubiła Ömera (Erkan Meriç). Z kolei Alev (Ezgi Baran) chce wiedzieć, jaki związek z Zehrą ma Sevim i wejść w posiadanie dokumentu, który widziała u Sevim.

Ömer chce zapłacić Sevim! Ayse organizuje romantyczną kolację dla Zehry i Ömera! Zobacz więcej

W 94. odcinku serialu "Więzień miłości" mężczyzna wynajęty przez Alev usiłuje odebrać Sevim kontrakt. W szarpaninie Sevim rani go nożem. Myśli, że go zabiła i jest w szoku. Wtedy na miejsce zdarzenia przyjeżdża Ömer. W desperacji Sevim wyznaje mu, że nie jest matką Zehry i ucieka z pieniędzmi.

Tymczasem, Zehra przyjeżdża do rodzinnego domu, aby odebrać kontrakt od matki. Wkrótce podjeżdża także Ömer, ale nie mówi jej o niczym, czego był świadkiem przed chwilą. Sevim błąka się po lesie.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Więzień miłości bardzo ładny serial. Scenariusz nie oszczedzil wątków przerażających. Jest to tylko film lecz mnie momentami przerażają te wątki złośliwości i możliwości wtednej Alev i macochy Zehry. Omer i Zehra i ta milutka Aysje są bardzo zgodni i mili szkoda że tak mało wiedzą i wiedzą jaką krzywdę robi ta Alev. Bardzo szkoda jest mnie Zehry i Omera czyli Erkana i Hazal co oni przechodzą przez tę babę Alev jestem wrażliwa na krzywdę ludzi i mnie to denerwuje te wątki złośliwości i zazdrości. Omer i Zehra jesteście piękna parą nie pozwólcie zniszczyć waszej miłości. Jesteście kochani i życzę wam dużo miłości i serdeczności. Omer i Zehra zawsze zgodnie i serdecznie rozmawiają z fanami ich osobowości chętnie zgadzają się na pamiątkowe zdjęcia . Nie dawno wróciłam z Turcji z Istambuł kilka razy tam byłam i polecam Polska jest też piękna lecz trzeba zwiedzać inne kraje i państwa. Pozdrawiam serdecznie. Omer i Zehra jesteście dla siebie przeznaczeni. Julia z Poznania.

    06.07.2019 17:19
  • Marta (gość)

    Nie rozumiem dlaczego tak zakończono wątek Sevim. Zupełnie nielogicznie, jakby wyjechała do krewnych, Yasemin i Selim przeszli nad tym do porządku dziennego jakby nic się nie stało. A czy nie lepiej by było, gdyby Omer dał jej te 0,5 mln lir za milczenie i jednocześnie miał ją w garści, ze to wszystko co od niego dostała i że ma się trzymać z daleka od jego domu i Zehry i nie mącić, bo inaczej doniesie na nią, że zabiła człowieka i pójdzie do paki? Oczywiście facet by przeżył, ale Omer mając Tayfuna w policji mógłby to tak zaaranżować, że niby ten wynajęty typ nie żyje, tak by wmówił "teściowej", ona nie mając takich wejść i pieniędzy nie mogłaby się dowiedzieć prawdy i chociaż chciałaby jeszcze żerować na majątku Omera to wiedziałaby, że nie może podskakiwać, bo on wpakuje ją do więzienia, siedzi więc cicho i nie mąci. Jeśli wygaszono wątek macochy Zehry, bo aktorka chciała odejść z serialu to chyba lepiej ją było uśmiercić, niż że poszła sobie gdzieś w świat z walizką pieniędzy. Była podła wobec Zehry, ale w scenie pożegnania ze śpiącą Yasemin budzi litość i współczucie.

    05.07.2019 21:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×