"Więzień miłości" odcinek 95. Sevim podaje Yenerowi adres Zehry! Ömer coraz bardziej zbliża się do żony! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sevim w szarpaninie dźgnęła nożem mężczyznę wynajętego przez Alev. W 95. odcinku "Więźnia miłości" wciąż będzie się błąkać w obawie o to, że pójdzie do więzienia. Sprawdź, co wydarzy się w 95. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 95. we wtorek, 9.07.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sevim (Nur Saçbüker) jest przekonana, że zabiła człowieka, który chciał wykraść jej kontrakt małżeński Zehry (Hazal Subasi) i Ömera (Erkan Meriç). Kiedy zięć przyjechał na miejsce zdarzenia, zabrała pieniądze i uciekła. Wcześniej wyznała Ömerowi, że nie jest matką Zehry!

Sevim rani napastnika nożem! Wyznaje Ömerowi, że nie jest matką Zehry! Zobacz więcej

W 95. odcinku serialu "Więzień miłości" Alev (Ezgi Baran) podgląda Zehrę i Ömera. Kiedy Ömer ją zauważa, przyciąga do siebie Zehrę i oboje udają kochającą się parę. Tymczasem, rodzina Zehry poważnie niepokoją się nieobecnością Sevim. Zehra próbuje uspokoić Yasemin (Sultan Elif Taş) przez telefon.

Ömer coraz bardziej zbliża się do Zehry. Nie wie, co robić - powiedzieć jej prawdę na temat Sevim, czy nie. Sevim wraca w nocy do domu i postanawia zostawić list pożegnalny, Wychodząc natyka się na Yenera (Musab Ekici), który przykłada jej pistolet do głowy! Aby uniknąć strzału, Sevim daje mu adres Zehry. Asja przygotowuje się do pierwszego dnia w szkole.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Julia (gość)

  Odp...x gość miło jest czytać komentarz od pana czy pani. To prawda że serial więzień miłości trochę jest przesadzony tymi wątkami i msciwosci i zazdrości przez tę Alev . Omer i Zehra mają taką rolę do odegrania i mnie też jest brak u nich tych czułości czy pocałunku. Oglądałam serial cena miłości były piękne wątki miłosne. Ja jestem już starszą osobą byłam kilka razy w różnych zakątkach Turcji mam znajomą z dawnych naszych szkół odwiedzamy się wzajemnie ponieważ ona ma męża Tureckiego pochodzenia mieszkają w Istambuł i pracowała na uczelni uczyła języka rosyjskiego i ekonomi . Kilkunastu aktorów z różnych seriali uczyła. Erkan i Hazal są piękna i zdolną parą tylko brakuje w tym serialu pocałunku czy przytulania. Scenariusz poszedł na skróty. Najważniejsze że Omer i Zehra czyli Erkan i Hazal kochają się w życiu prywatnym są piękna i miła z nich para bardzo grzeczni. Z całego serca życzę im pięknej i szczerej miłości. Omer i Zehra nie pozwólcie zniszczyć waszej miłości. Pozdrawiam Julia z Poznania.

  09.07.2019 06:20
 • Ver (gość)

  Wielka szkoda, że scenarzyści nie udźwignęli dobrego tematu na całkiem udany serial. Wątki są nie tylko rozwleczone ale często nielogiczne.

  09.07.2019 01:44
 • Marika mona (gość)

  Najpiękniejszy serial turecki .

  09.07.2019 00:00
 • ...x (gość)

  Więzień miłości to raczej średni serial. Aktorzy są ładni, ale sam scenariusz kiepski. Zakłada akcję na kilkaset odcinków i mało co się w serialu dzieje. To znaczy dzieje się w zwolnionym tempie, czasem ręce opadają. No i to , że nawet później żadnego pocałunku ma nie być, to przesada. ile można na siebie patrzeć, chociaż Omer i Zehra patrzą bardzo ładnie. Pani Julio polecam o wiele lepsze seriale, np. Hercai, Halka, Pewnego razu w Cukurovej, a ze starszych Miłość na wynajem, Zapach truskawki, Asi , Cena miłości. Akcja rozwija sie , jak trzeba, nie ciągnie się , pary grają cudownie, mają taką chemię, że ciary chodzą po plecach.

  08.07.2019 23:59
 • Julia (gość)

  Uwielbiam seriale Tureckie szczególnie więzień miłości. Omer i Zehra czyli Erkan i Hazal jesteście piękna parą. Bardzo ładnie wygladacie aż miło na Was kochani patrzeć i oglądać serial. Erkan jest bardzo miłym i wyrozumiały człowiek. Hazal jest młoda lecz potrafi docenić dobro Erkana. Omer i Zehra jesteście dla siebie przeznaczeni. Julia z Poznania. Pozdrawiam.

  08.07.2019 20:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×